Панель передня

Передня панель (телевізор)

    Різноманітні елементи, датчики, що регулюють і контролюють пристрої з центральною консоллю, мають передню приладову панель – комбінація з декількох приладів, список яких розширюється з кожним роком. У старих автомобілях упор робився на простоту та зручність, а зараз дизайнери намагаються урізноманітнити нудні панелі якісним стилем та насиченістю кнопок. Окремі виробники роблять все навпаки – з мінімумом чи взагалі без кнопок.

Прилади, що складають, передньої панелі

     Прилади та пристрої, які призначаються для контролю та вимірювання різних показників при пересуванні, повинні швидко та точно інформувати водія про стан транспортного засобу. При неточності поданих даних слід провести діагностику і якщо знадобиться розбирання панелі, знайти причину та виправити її. Недостовірна інформація вводить водія в оману, що призводить до виникнення небезпечних ситуацій на дорозі.

     Переважна кількість автомобілів має приладову панель праворуч або ліворуч, залежно від того де знаходиться кермо, але трапляються моделі і з центральним розташуванням, трохи розгорнутим у бік водія.

    основний список індикаторів наступний:

  1. Спідометр – вказує швидкість пересування.
  2. Тахометр – оберти двигуна.
  3. Одометр – пройдений загальний та добовий кілометраж.
  4. Індикатори температури, палива, рівня масла, гальмівної рідини.

     Крім цих складових є також і червоні, жовті, зелені та сині контрольні лампи, які мають певне значення для різних автомобілів. У нових машинах не обходиться і без бортового комп'ютера, а дорожчі оснащуються сенсорним екраном, що допомагає керувати різними системами, а також надає всю потрібну інформацію.

Несправності панелі приладів

      Сама по собі, панель приладів є фундаментом або своєрідним корпусом для встановлення датчиків, індикаторів та інших пристроїв. Проблеми можуть стосуватися фізичного зносу, а також електропроводки та мережі транспортного засобу. Якщо потрібно купити запчастини на заміну, слід звернути увагу на авторозбірки – відмінне місце з хорошим підбором оригінальних деталей за оптимальними цінами.

     Багато автовласників часто нехтують показаннями різних індикаторів, що може призвести до значно серйозних поломок, ніж перегорання лампочок. Також деякі механізми можуть збиватися та показувати неправильну інформацію, що теж не добре. Усі проблеми потрібно виправляти та ремонтувати вчасно.