Склопідйомник задній лівий

Склопідйомник задніх лівих дверей

    На сьогоднішній день дуже багато автомобілів оснащуються різноманітними пристроями та системами, які у багато разів полегшують експлуатацію автомобіля, надаючи винятковий комфорт. Склопідйомник задній лівий відноситься до таких елементів і допомагає забезпечити повний рівень зручного пересування не тільки для водія та переднього пасажира, а й для тих, хто сидить ззаду.

Основні типи склопідйомників

   Головні типи підйомників скла можна класифікувати за методом функціонування – механічний та електричний. Перші використовуються в старих та бюджетних автомобілях і вже найменше встановлюються на машини середнього та тим дорожчого сегменту.

     Відмінним та комфортним варіантом вважається наявність електромотора, що допомагає автоматично відкривати вікно, при натисканні на кнопку.

     Електричні поділяються на такі види:

  1. Тросові – використовується трос, який передає імпульс від двигуна. Цей вид вважається найпростішим, що дозволяє проводити розбирання та ремонтні роботи без залучення фахівців, використовуючи недорогі запчастини.
  2. Рієчні – лінійне розташування рейок із встановленими спеціальними шестернями приймає імпульс від мотора та піднімає-опускає скло. Відзначається меншим шумом під час функціонування з більшою швидкістю.
  3. Важільні – шестерні передають зусилля через важелі.

    Окремо можна виділити новинку – універсальний склопідйомник, який виділяється можливістю установки на багато марок і моделей автомобілів. Принцип його роботи досить простий, хоча нерідко спостерігається мінімальна невідповідність заводським, із меншою ефективністю роботи.

Як вибрати склопідйомники

     Багато різних комплектуючих можна купити за доступними цінами на авторозбиранні, яка пропонує чудовий асортимент відмінної оригінальної продукції, якісної та надійної.

    Найновіші види склопідйомників – це імпульсні і не імпульсні. Перші здатні опускати-піднімати вікно лише при одному натисканні, а не імпульсним потрібно постійне натискання.

     При виборі оптимального та бажаного механізму варто враховувати фінансовий стан, а також необхідність інтенсивності відкривання. Найбільше використовуються передні склопідйомники, тому краще встановити їх надійний тип важеля, а для задніх вибрати тросові. Комплектуючі слід вибирати якісні, щоб функціонування проходило на найвищому рівні, без проблем та недоліків, а також за відсутності дискомфорту для водія та пасажира.