Оплата

По Україні: Поповнення карткового рахунку

Цей спосіб оплати передбачає, оплату товару повному обсязі чи передоплати 20% вартості товару. Оплату можна зробити в будь-якому відділенні Приватбанку на картковий рахунок. Купівля надсилається за необхідною адресою кур'єрською службою "Нова пошта"

До країн СНД: відправка здійснюється за 100% передоплати +1% + оплата за доставку. Оплату можна здійснити через Інтеркасу у нас на сайті.

Платіжний сервіс Інтеркас.

Комісія Інтеркаси складає 3%. Процедура роботи системи INTERKASSA відбувається у 3 етапи:

Етап 1: Після вибору товару на вітрині (Інтернет-сайті) Продавця та наступного натискання кнопки "ОПЛАТИТИ" Покупець автоматично переходить до процедури оплати товару в системі INTERKASSA. Покупцеві надається список валют і ціни на товари в облікових одиницях, якими оперують платіжні системи.

Етап 2: Покупець оплачує товар, використовуючи свої реквізити у платіжній системі. У випадку, якщо платіж відбувається вдало - система INTERKASSA повідомляє ПРОДАВЦЯ про те, що платіж здійснено.

Етап 3: Після підтвердження платежу ПОКУПЕЦЬ автоматично перенаправляється системою на сторінку ПРОДАВЦЯ, де завершується процедура оформлення замовлення.

Доставка

По Україні доставка автозапчастин здійснюється перевізником "Нова Пошта"

У країни СНД доставка запчастин здійснюється міжнародними компаніями перевізниками, про ціну доставки можна дізнатися на сайті Поні Експрес: www.ponyexpress-ua.com