Крило заднє праве

Крило заднє праве на автомобілі

    Дуже важливим елементом дизайну та безпеки автомобіля виділяється крило заднє праве та ліве, тому що вони допомагають створити досконалий та завершений образ автомобіля, захищаючи кузов від впливу хімічних речовин, бруду, а також механічних пошкоджень. Крила можуть мати різну конструкцію, залежно від моделі транспортного засобу, але задні йдуть цільними з рештою кузовів, на відміну від передніх, що знімаються.

Основні відомості про задні крила

Задні крила забезпечують автомобілю відмінні аеродинамічні характеристики, захищаючи днище та інші системи транспортного засобу від попадання бруду, солей, каміння та інших речовин. Крім того, цей елемент допомагає захистити машини, що їдуть ззаду, від викидів сміття на лобове скло, тим самим оберігаючи від пошкоджень та інших учасників дорожнього руху.

   Крила виробляються в основному з металу, але зараз стає більш популярним і пластик. Розбирання металевих задніх крил можливе тільки при вирізанні, а пластикові в окремих випадках можна знімати і міняти на аналогічні. Головна мета виробів – створити відмінний захист кузова від механічних пошкоджень, а іноді й охолоджувати гальмівну систему. Правда в даний момент крила стали використовуватися більше для дизайнерських цілей і як прикраса, хоча виробники намагаються забезпечити надійний захист.

Які можуть виникнути проблеми

     Неякісне дорожнє покриття, а також велика кількість хімічних речовин у зимову пору року дуже згубно впливають на крила. До основних можна віднести такі проблеми:

  1. Механічні пошкодження – пил, бруд та каміння, що вилітають з-під коліс, завдають певних пошкоджень, але проблема цілком вирішувана, потрібно лише обладнати крила антигравійною захисною плівкою.
  2. Поява корозії на арках і крилах – потрібний антикорозійний захист, а також постійне миття внутрішніх частин від солей, піску та іншого бруду.

     Дуже важливо не лише правильно стежити та своєчасно доглядати за крилами та внутрішньою поверхнею арок чи днища, а й додатково обробляти їх спеціальними засобами, які допомагають убезпечити деталі від передчасного зносу. Зараз запчастини має у великому асортименті авторозбирання, але перш ніж купувати їх або вже після здійснення покупки, можна купити антикорозійні речовини, якими можна обробити потрібні площі для отримання оптимального ефекту.