Задній ліхтар правий

Правий ліхтар

    У освітлювальний механізм машини входять безпосередньо освітлювальні прилади, пристрої для різної сигналізації. Вони розташовані не лише всередині, а й зовні авто. Основною функцією механізму є освітлення дорожньої магістралі, коли видимість обмежена.

     Система освітлення корисна:

  1. при сутінках;
  2. вночі;
  3. коли туман;
  4. для інформування водіїв про маневри на дорозі;
  5. коли потрібно висвітлити багажник чи салон автомобіля.

Що об'єднує задня освітлювальна система

     У комплекс освітлювальної техніки входять і задні ліхтарі. У нашому інтернет-магазині можна знайти задні праві ліхтарі, що були у використанні. Вони набагато кращі від нових китайських запчастин, оскільки є оригінальними. Деталі ретельно перевіряються перед продажем на наявність навіть найменших ушкоджень та неполадок. Вони якісно усуваються, тому задній ліхтар має новий презентабельний вигляд.

     Задній правий ліхтар складається з:

  1. стоп-сигналу;
  2. приладу, який сигналізує про те, куди машина повертає або коли рухається назад;
  3. вогню-габариту.

Функції заднього правого ліхтаря

     Стоп-сигнал заднього ліхтаря працює, коли використовується гальмівна педаль. Він засвічується яскраво-червоним відтінком. У деяких марках авто яскравість світла ліхтаря залежить від сили гальмування. Також стоп-сигнал світиться яскравими спалахами, коли здійснюється екстрене або аварійне гальмування.

     Задній ліхтар має і протитуманну функцію. Тобто їх включають коли погана видимість (сніг, дощ, туман). Вони мають високу світлову інтенсивність. У таких ліхтарях вбудовані вольфрамові лампи та світлодіоди. Вони споживають мало енергії та працюють довгий час.

    Коли задній ліхтар спрацьовує для вказівки повороту або аварійної сигналізації, тоді пристрій світить жовтим світлом. Поворотний покажчик починає діяти за допомогою перемикача важеля, який розміщений по рульовим колесом. А аварійна сигналізація починає працювати після залучення вимикача на панелі приладів.

     Всю інформацію, яка вас цікавить, можна уточнити у менеджера по телефону. Кваліфікований працівник вкаже, чи є в асортименті задній правий ліхтар під модель автомобіля. І пам'ятайте, наші деталі - оригінальні. Вони мають ідеальну якість порівняно з новими китайськими задніми ліхтарями.