Дзеркала

Дзеркала заднього виду

     Дзеркала насамперед необхідні для того, щоб забезпечити огляд та комфорт водія під час руху. За допомогою даного пристрою можна побачити, що відбувається ззаду. Якщо сталася неприємність із старим дзеркалом, його потрібно замінити на новий. У цьому випадку купити нове дзеркало у нашому інтернет-магазині є правильним рішенням.

Вибір автомобільних дзеркал

     При покупці потрібно враховувати деякі особливості виробів. Дуже важливо купити дзеркало високої якості, оскільки від нього залежить безпечний дорожній рух. На самому дзеркалі повинні бути пошкоджені, подряпини, а відображення повинно бути чітким і видним. Варто пам'ятати, що плоске автодзеркало передає зображення прямими лініями, а сферичне – дуговими.

     Деякі моделі автодзеркал характеризуються наявністю противідблиску тонування, що спрацьовує при зміні світлового режиму, що доречно вночі.

     При виборі бічних дзеркал варто враховувати спосіб регулювання. Найголовніше – це зручність та простота обертання таких дзеркал.

     Виробники можуть доповнювати бічні дзеркала спеціальними функціональними параметрами. Один із них – збільшений огляд. Чим більше буде огляд – тим краще. Зі збільшеним оглядом будь-який водій буде впевненіше почуватися на дорозі. Це пов'язано з тим, що він збільшує видимість небезпечних об'єктів.

     Також, на ринку зустрічаються дзеркала зі спеціальним покриттям антивідблиску. При мінімальній кількості відблисків або за їх відсутності значно зменшується кількість перешкод. Взимку варто подбати про наявність підігріву дзеркала. Сніг, який налипає на дзеркало, перетворюється на кригу, що сильно знижує видимість. Підігрів дзеркала дозволить спростити цю ситуацію.

Покупка автодзеркал у нашому інтернет-магазині

     Якщо ви хочете придбати дзеркала на машину, звертайтесь до нашого інтернет-магазину. В асортименті представлені якісні моделі за доступною ціною. Ми пропонуємо купити не тільки нові комплектуючі, але й вживані. Уживані запчастини завжди можна знайти на авторозборці. Розбирання машин дозволяє отримати запчастину дешевше, причому якість у таких виробів цілком непогана.

     У нас представлені автодзеркала різних розмірів, тому в каталозі ви зможете знайти зручну конструкцію. Ми пропонуємо нашим покупцям надійні та міцні дзеркала за конкурентною ціною.

    Щоб здійснити замовлення обраної запасної частини, залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними на сайті.