Крило переднє праве

Особливості автомобільних передніх крил

    Переднє праве крило автомобіля є елементом кузова, який призначений для того, щоб захищати автомобіль та його пасажирів від каміння або бруду, які під час руху машини вилітають з-під коліс. Стандартно праве крило закріплено до кузова за допомогою гайок або приварюються, і воно знаходиться над колесами.

Переднє праве крило не тільки захищає, а й сприятливо впливає на аеродинаміку кузова. Через це виробники конструюють їх так, щоб вони мали обтічну форму, оскільки таким чином вони здатні знизити коефіцієнт опору. Від лобового опору залежить рівень витрати пального та рівень шуму. Чим менше, тим нижче вказані елементи.

Навіщо міняти кузовні запчастини

    Переднє праве крило надійно захищає важливі деталі, зокрема двигун при ДТП. Тому дана деталь машини повинна мати міцність та здатність деформуватися. Таким чином буде зменшено силу удару. Так, при аваріях крила страждають завжди, але при цьому вони захищають внутрішні частини авто та пасажирів.

     Причин заміни переднього правого крила кілька:

  1. 1. ДТП;
  2. 2. іржа;
  3. 3. корозія;
  4. 4. інші пошкодження.

Асортимент сайту

    Якщо ви дбаєте про свою машину, хочете, щоб вона мала презентабельний вигляд і рятувала в непередбачених ситуаціях, то вчасно робіть заміну тих деталей, які цього вимагають. Це стосується і правого переднього крила вашого автомобіля. Придбати його ви можете у нашому інтернет-магазині.

    Потрібний вам товар можна знайти за допомогою простого фільтра нашого сайту. Всі деталі оригінальні, що поставляються з розбірок з Німеччини. Вони проходять детальний огляд наявності слідів ушкоджень. Деталі високоякісні, хоч і б/в. Але своїми характеристиками вони в кілька разів кращі за нові китайські аналоги.

Вимоги до вибору

     При виборі правого переднього крила для легкового автомобіля важливо знати такі вимоги: важливо, щоб запчастина закривала сектор колеса. Хоча б 50 ° в задній частині і 30 ° в передній; між кромкою крила знизу та його віссю має бути відстань не більше двох колісних радіусів; задня частина автомобільного крила повинна лягати не більше ніж на 150 міліметрів над віссю.

     Наші менеджери допоможуть визначитися з вибором. Тому з питаннями, що виникли, можна звертатися за телефонами, вказаними на сайті.