Гак замка капота

Гак скоба замка капота

    Для технічного обслуговування, ремонтних робіт, а також перевірки стану спеціальних рідин у бачках потрібно, щоб кришка капота справно працювала і правильно відкривалася завжди. Щоб уникнути неприємностей, гак замка капота, що відповідає за відкривання, повинен якісно функціонувати, а якщо він вийшов з ладу – кришку можна відкрити й іншими способами.

Варіанти відкриття капота

    Кришка капота іноді може не відкриватися з різних причин: зламався гак замка, сталося заклинювання або порвався трос. Це дуже неприємні ситуації, особливо коли потрібно терміново заглянути під капот, а також при необхідності зміни спеціальних рідин, не допускаючи перегріву двигуна.

     Практично у всіх автомобілях передбачені точки, що допомагають відкрити капот і не вдаючись до основного способу, а варіантів для здійснення такої операції кілька:

  1. При безпосередній участі основного способу потрібно натиснути на кришку капота, а помічник повинен натиснути на ручку відкривання. Кришка підніметься і можна буде відкрити її і дізнатися причину поломки, щоб знову не повторювалося таке розбирання.
  2. Слід знайти трос в салоні і спробувати потягнути його - якщо капот відкривається, то проблема в тросі чи потрібно його регулювати, а у разі відсутності руху, пристрій може бути обірваний.
  3. Через решітку радіатора – потрібно знайти гак і підчепити його викруткою. Якщо не відбувається жодних змін і відкрити кришку не виходить, можливо, зламався гачок. У такому випадку потрібно діставатися механізму з-під автомобіля.

Основні рекомендації

   Якщо кришка капота почала відкриватися насилу, потрібно змастити гак спеціальним мастилом, а також перевірити стан тросика, щоб не нариватися на неприємності в майбутньому. Запчастини на заміну допоможе купити відмінне та перевірене місце – авторозбірка, де є безліч оригінальних складових для будь-якої системи та вузла автомобіля.

     При неможливому усуненні поломки троса або гака, можна прив'язати його вузлом до засувки, тому що важливо, щоб капот при русі був закритий. Нещільне або неправильне прилягання може призвести до обриву кришки або утруднення огляду водія. Варто звернути увагу і на усунення кришки капота, що веде до неполадок.

     Також іноді важко або неможливо відкрити кришку, коли на вулиці мороз – тоді потрібно просто прогріти двигун і капот легко відкриється.