Скло переднє лівих дверей

Скло дверей передньої лівої

   Однією з найважливіших і потрібних елементів будь-якого автомобіля є скло: лобове, бічні та заднє, які забезпечують надійний захист від проникнення сміття та бруду, комах, а також зловмисників усередину салону. Скло переднє лівих дверей відноситься до тих типів, які дуже часто зазнають пошкоджень і б'ються вандалами, зловмисниками, а в поодиноких випадках і самими водіями, що забувають ключі в машині.

Характеристики переднього бічного скла

     Розбір переднього скла лівих дверей показує, що в більшості випадків вони встановлюються в рамці дверей, маючи підйомний механізм ручний або автоматичний.

     Основні види скла:

  1. Сталініт – деталь, яка виконується методом загартування, при нагріванні до високих температур (600-690 градусів), після чого швидко та головне рівномірно охолоджується обдуванням. Скло має відмінну міцність і надійність, але при сильному ударі кришаться на дрібні негострі частини, які не приносять жодних травм водію і пасажирам. Сталініт використовується в основному для виробництва бокового та заднього скла у моделях середнього та бюджетного сегменту.
  2. Триплекс – виготовляється з приєднанням трьох шарів, які приклеюються спеціальним клеєм за високої температури, внаслідок чого виходить єдиний лист.

     Скло типу триплекс використовується для встановлення лобового скла, маючи безліч переваг: удароміцність, ремонтопридатність, безпеку. Розбити таке скло дуже складно, адже кожен із шарів міцно тримається.

Як відбувається ремонт скла

    Наявність тріщин, потертостей і сколів на склі псує дизайн автомобіля, а також можуть призводити до збільшення пошкоджень, якщо вчасно не відремонтувати проблемне місце. Однак, якщо потрібно купити відмінне оригінальне скло до багатьох моделей автомобілів, варто звернутися на авторозбірку, де є достатній асортимент хороших запчастин за доступними цінами.

     Для ремонту варто обов'язково звернутися до професіоналів, які мають досвід та навички здійснення робіт на вищому рівні, а також спеціальні інструменти: оптичний клей або полімер, міст з інжектором, насос, повітря, що видаляє, дриль з твердим свердлом і ультрафіолетова лампа. Принцип роботи досить простий – очищення та висушування скла, закріплюється інжектор прямо навпроти тріщини, вводиться клей та очікується засихання. За потреби можна все повторити, а прискорити сушіння можна ультрафіолетовою лампою.