Кузовні деталі

Кузовні запчастини

Зовнішній вигляд автомобіля має досконалий і привабливий вигляд, коли в повному порядку всі кузовні деталі. Від їхнього стану залежить і оптимальна продуктивність деяких систем транспортного засобу, тому не можна їздити зі зламаними чи деформованими елементами.

Які деталі для кузова

     Запчастини, які допомагають у відновленні первинного зовнішнього вигляду разом із забезпеченням правильної функціональності кузова поділяються на такі:

  1. Знімні – бампери, кришка капота, багажника та двері. Сюди можна віднести і крила – у багатьох автомобілях можуть зніматися передні, але трапляються моделі, де розуміються і задні.
  2. Ручки, пороги, замки.
  3. Емблеми та інші дрібні елементи.
  4. Захисні компоненти.

     Зараз можна знайти безліч схожих запчастин на оригінальні, які використовуються для заміни чи тюнінгу. Але є й такі елементи, які важливо змінювати абсолютно ідентичними, щоб не порушити комплексність та цілісність кузова.

    Для тюнінгу використовуються деталі, які допомагають змінити аеродинаміку та екстер'єр. Сюди можна віднести обважування, модернізовані кришки капота або спойлери. У більшості випадків розбирання не потрібно, а запчастини встановлюються на основні.

    Багато деталей виготовляються з поліуретану, металу та вуглепластику, а деякі можуть бути зі склопластику та карбону.

Правильний вибір кузовних деталей

Багато фахівців рекомендують купувати оригінальні кузовні деталі, які випускаються заводом виробником – вони більш якісні та довговічні, ніж китайські аналоги. Авторозбірка – це місце, де можна знайти та купити запчастини за доступними для кожного цінами, з відмінною та перевіреною якістю.

     При підборі слід звертати увагу на зовнішній вигляд кожного з елементів. Не потрібно купувати запчастини з помітними швами, задирками і тим більше з неправильною геометрією. Такі складові можуть просто не підійти або заміна знадобиться значно швидше, через розбіжності в конструкції. Слід звертати увагу і на якість лакофарбового покриття, яке має бути правильного рівня, адже метал стійкий до корозії. При виборі можна скористатися товщинометром фарби, з показань якого можна визначити якість, а також ймовірність того, що автомобіль раніше потрапляв у дорожньо-транспортну пригоду.

     У будь-якому випадку, щоб запчастини служили довго і надійно – важливо придбати оригінальні деталі з відповідною якістю.