Замок капота

Замок капота переднього

    Хочете максимально убезпечити ваш транспортний засіб? Тоді, крім установки автосигналізації, вам потрібно буде купити замок капота для захисту підкапотного простору авто. Адже щоб викрасти машину злодіїв достатньо зробити деякі маніпуляції з-під капота. Встановлення цієї запчастини – надійний спосіб захисту вашої машини!

     Головні функції замків капота:

  • Створити додаткову перешкоду при спробі викрадення машини.
  • Запобігти крадіжці легкознімних деталей.

    У цьому розділі представлені замки капота, які не втрачають своїх функцій в агресивних середовищах та в несприятливих погодних умовах. Наш інтернет-магазин пропонує моделі, які мають захист від перегріву електромотора, що суттєво підвищує надійність пристрою.

Різновиди замків капота

     Виділяють два типи:

  • Механічні.
  • Електромеханічні.

Перші мають єдину перевагу – можливість встановлення подвійного замку. Але другий варіант більш надійний та зручний, тому що такий замок замикається із загальною системою авто. Причому електромеханічні за багатьма параметрами перевершують механічні, тому вибір є очевидним.

    На ринку можна зустріти модельні замки капота, блокуючі кронштейни яких зроблені з урахуванням конструктивних особливостей штатних запірних елементів конкретної машини. Їхня ціна дорожча, але провести їх монтаж набагато простіше.

Покупка замків капота

     До захисту підкапотного простору потрібно поставитися з повною серйозністю. Якщо вас турбує безпека, замок капота обов'язково потрібно встановити, оскільки це один із головних охоронних компонентів транспортного засобу. Ми пропонуємо купити не тільки нові оригінальні комплектуючі, але й уживані деталі на авторозбиранні. Сьогодні розбирання дозволяє купити запасні частини для машин у відмінному стані.

    Кращі запчастини, представлені в нашому каталозі, виготовлені з використанням просунутих технологій. Завдяки тому, що вироби виконані з антикорозійних матеріалів, вони мають тривалий термін служби, прості в установці та надійні в процесі експлуатації.

    Якщо хочете замовити замок капота – зробіть замовлення на сайті або зателефонуйте за вказаним номером телефону нашому менеджеру для уточнення деталей. Доставка здійснюється протягом 1-3 днів. Пам'ятайте, не варто економити на додаткових протикрадіжних та протикрадіжних комплектуючих для авто. Купуйте замок капота вже сьогодні, і ви більше не турбуватиметеся про безпеку вашого авто.