Бампер задній

Автомобільний задній бампер

    Бампер задній для автомобіля, як і передній, виступає як косметична складова, а також захищає кузов від різноманітних механічних пошкоджень, що утворюються при аваріях. Також бампер відмінно оберігає від дрібних каменів, піску та інших зовнішніх факторів, які впливають на транспортний засіб.

Основні особливості бампера заднього

Звичайно, основне призначення бампера – захист від пошкоджень, але також він повинен добре вписуватися в екстер'єр автомобіля, виділяючи його дизайн. Відмінне місце, де є хороший вибір якісних і головне, підходящих бамперів - авторозбирання. Саме тут кожен зможе легко підібрати запчастини для свого авто, іноді навіть без зміни кольору, що відкидає додаткові витрати на фарбування.

   Раніше основним і найнадійнішим варіантом вважався бампер з металу, але на сьогоднішній день хороші результати показують вироби із синтетичних матеріалів. У деяких автомобілях відігнуті кромки бампера виступають у ролі спойлера, який дозволяє збільшити притискну силу, не допускаючи появи вихору за кормою.

     Сам по собі, бампер можна купити з будь-якого матеріалу – у наш час вибір досить величезний, що допомагає у тюнінгу чи заміні зламаного, адже деталь не вічна. Для покращення його експлуатаційних властивостей, деякі водії захищають бампера змінними спідницями та проклеюють гумовими смужками. Це в кілька разів покращує захист кузова не лише від зовнішніх факторів, а й сам бампер від передчасного зношування.

     Останнім часом на багато нових автомобілів встановлюються паркувальні пристрої, що полегшують водіння на переповнених паркінгах, тому важливо мати гарний бампер, з додатковим захистом.

Які матеріали використовуються для виробництва і як має відбуватися захист

     Розбір бамперів зараз показує, що в найрідкісніших випадках вони виготовляються з металу і вже більш поширеними варіантами вважаються:

  1.  Термопласт.
  2.  Дуропласт.
  3.  Поліпропілен.

     З якого саме матеріалу зроблений бампер можна побачити за маркуванням, яке має бути зі зворотного боку деталі.

    Так як головним завданням бампера є захист кузова від різноманітних пошкоджень, то відповідно після безлічі тестів, визначається його оптимальна форма та властивості. При ударі не повинні страждати фари елементи кузова та інші деталі, тому все навантаження йде саме на бампер.