Напрямний профіль бампера

Напрямні профілю автомобільних бамперів

    Сучасні технології допомагають у розробці численних автомобільних деталей, що сприяють відмінній продуктивності, а також захисту. Напрямний профіль бампера відноситься до елементів безпеки, а також здатний додати дизайн автомобіля певної родзинки.

Чи дійсно потрібні напрямні бампера?

     Не кожен автовласник прагне “напихати” свій транспортний засіб додатковими захисними елементами, залишаючись впевненим у рівні їзди. Але згодом заводські напрямні профілю бампера зношуються від різноманітних механічних пошкоджень, вимагаючи заміни на нові. За потреби, запчастини можна купити на авторозборці, де є пристойний вибір деталей для будь-яких автомобілів.

    Напрямні виділяються здатністю захищати передню та задню частину автомобіля від пошкоджень, які не завжди стосуються дорожньо-транспортних пригод, а частіше відбуваються через роботу біля капота чи багажника. Результат порадує всіх – подряпин та тріщин стане набагато менше, внаслідок чого знизиться ризик появи корозії.

    Раніше за допомогою напрямних відбувався захист лише проблемних частин, а зараз водії намагаються обклеювати чи не весь кузов. Допомагають у цьому і дизайнери, які створюють цікаві стилі молдингів, які відрізнятимуться сучасним та гарним зовнішнім виглядом, приносячи бажаний захист. Причому це можна віднести до тюнінгу, адже додаткові зміни стали дуже поширеними і популярними, що особливо не потребують розбирання.

З якого матеріалу варто вибрати напрямні

     Матеріалів для виробництва направляючих достатню кількість, причому кожен з них має певні переваги та недоліки:

  1. Склопластик – міцний і надійний матеріал, що відрізняється міцністю та довговічністю.
  2. Пластик або ABS-пластик – один з найпоширеніших матеріалів, який має надійність та еластичність. Невеликий експлуатаційний термін не є проблемою, адже дешевизна дозволяє змінювати деталі хоч і щороку.
  3. Силікон – відмінна еластичність, термічна стійкість та тривалий експлуатаційний термін.
  4. Карбон – легкий і дуже міцний матеріал, який, незважаючи на високу вартість, має відмінну популярність.

     Також, трапляються і металеві напрямні, хоча виробів, які виготовляються повністю з металу, важко знайти. В основному відбувається комбінування, де пластик доповнюється сталевими або алюмінієвими вставками, утворюючи відмінної якості напрямні.