Ручка дверей задня, внутрішня ліва

Дверна ручка задня, внутрішня ліва

     Система безпеки автомобіля складається з багатьох механізмів і пристроїв, одним з яких виділяється ручка дверей задня, внутрішня ліва або права, а також передні. Робочий стан кожної з них допомагає забезпечити ефективний захист від несанкціонованих проникнень, а також запобігає довільному відчиненню дверей під час руху.

Конструкційні особливості

     Внутрішня ручка автомобільних дверей має досить просту конструкцію – щоб її побачити, потрібно провести розбирання панелі, де пристрій буде видно в системі центрального замку або просто з'єднаними з іншими елементами. Ця деталь цілком піддається ремонту, правда зламані пластикові ручки краще змінити на інші. Металеві також не завжди вічні, тому що вплив корозії може зіпсувати зовнішній вигляд, а також функціональність.

    Вибираючи ручки на заміну не можна купувати зовнішні для внутрішньої установки і навпаки – вони мають різну конфігурацію, та й вигляд буде дивний. Важливо купити деталі під певну модель транспортного засобу, тому що вони найкраще підійдуть без необхідності щось змінювати або додавати. Можна вибрати і універсальні, але невідомо якої вони якості, а також чи підійде конструкція під конкретний автомобіль.

Типові несправності та заміна

     Знайти відповідні запчастини та купити їх за доступними та прийнятними цінами можна на авторозборці, де є відмінний вибір, а деталі оригінальні та якісні.

     Для виявлення несправностей цілком достатньо основних ознак, що попереджають водія:

  1. Ручка туго відкривається з необхідністю докладання сили.
  2. Після відкривання, деталь не повертається на місце.
  3. При відкритті чути зайві стуки та тріск.

     Також ручка може просто відламатися, внаслідок неправильного користування або при дуже сильному ривку. Щоб оглянути проблему або одразу замінити пристрій, потрібно зняти панель дверей, відкрутити несправну ручку, а також перевірити стан замка, щоб одразу провести всі роботи, не смикаючи постійно панель. Після цього зробити заміну та встановити дверну панель.

    Зламана ручка є серйозною загрозою для безпеки, тому навіть за такою маленькою деталлю потрібно стежити і правильно використовувати, без агресивного стилю експлуатації. Це допоможе забезпечити тривалий термін роботи ручок та безпеку для автомобіля.