Бризговики

Бризковики автомобільні

     Обов'язковою та дуже корисною частиною будь-якого транспортного засобу є бризковики, які виконують захисну, а іноді й косметичну функції. Багато автовласників часто ігнорують наявність бризковиків, не надаючи їм жодної уваги, але це неправильно, адже вони дуже важливі та потрібні.

Функціональність та завдання бризковиків

    Головним завданням, яке покладено на бризковики, виділяється захист кузова від механічних пошкоджень, що з'являються від впливу зовнішніх факторів: каменів, піску, хімічних речовин. Ці деталі корисні також і для транспортних засобів, які рухаються одна за одною, тому що зводиться до мінімуму викид різного сміття з-під коліс на лобове скло.

     Знайти хороші та оригінальні бризковики для будь-яких моделей автомобілів допоможе авторозбірка. У цьому місці можна купити запчастини за оптимальними цінами та з відмінною якістю, навіть незважаючи на те, що вони вже були у використанні.

     Функціональність бризковиків не поширюється на збільшення потужності двигуна чи швидкості, але свої переваги для автомобіля приносять. Тим більше, що правилами дорожнього руху передбачено наявність цих елементів, незалежно від модифікації та року випуску транспортного засобу.

Види та конструкція бризковиків

    Установка бризковиків відбувається поблизу автомобільних коліс, що призводить до відмінної ефективності їх використання. За місцем розташування дані захисні елементи поділяються на:

  1.  передні – допомагають запобігти механічним пошкодженням днища та інших частин автомобіля. Дуже актуальним є такий захист у зимову пору року, коли до бруду та каменів додаються хімічні реагенти, здатні руйнувати днище та призводити до розвитку іржі;
  2.  задні – запобігають і обмежують розкид каменів, сміття та водних мас на транспортні засоби, що їдуть позаду.

    На сьогоднішній день машинобудування не стоїть на місці, тому одних стандартних бризковиків немає, через різний дизайн автомобілів і дизайнерських задумів. Щоправда, розбирання установки бризковиків показує, що на багато автомобілів можна придбати і встановити універсальні деталі, які зможуть підійти і до стилю екстер'єру. Але в більшості випадків найкраще підбирати індивідуальні запчастини, аналогічні до заводських. У такому випадку збережеться не тільки відмінний дизайн, але й надійнішою буде конструкція кріплення, відрізняючись тривалішим періодом експлуатації.