Газові упори багажника

Амортизатор багажника

     Амортизатор багажника або як його по-іншому називають у професійних колах - упор дверей багажника, є важливим пристроєм, який використовується для полегшення процесу відкривання багажника. Завдяки йому можна відкривати двері легко, просто, швидко і без будь-яких зусиль, але незважаючи на всі корисні якості – має властивість старіти і зношуватися.

Основні особливості

    Часте, а в багатьох випадках недбале користування призводить амортизатор у несправність, яка може призводити і до заміни. Саме в цей момент і виникає питання про правильну експлуатацію та варіанти заміни. На ринку є велика кількість різноманітних варіантів, але експерти настійно рекомендують віддавати перевагу оригінальним деталям. Такі вироби, краще навіть використовувані, тому що не всі виробники наголошують на якості нових деталей, а більше на кількість.

     Конструкційно, амортизатори можна розділити на два типи:

  1. динамічні – надають плавне уповільнення дверей, а також мають можливість встановлюватися в будь-якому напрямку;
  2. гідравлічні – надають різкого уповільнення, а варіант монтажу лише один: штоком вниз.

Типи та переваги

     Також амортизатори для багажника класифікуються за типом робочої речовини, яка знаходиться всередині деталі. Виділяються: газові, масляні та газомасляні. Найоптимальнішим, невибагливим у догляді та до перепадів температур є газовий варіант. Газовий також дуже довговічний, але й виправдано дорожчий за інші типи.

     Масляні – найдоступніші, але й дуже залежать від температури, тому що в морози можуть погано працювати і дуже часто заїдати через те, що вязне масло. Газомасляні мають схожі проблеми, але дещо меншу стійкість до температур.

    Щоб вибрати оптимальний варіант для свого багажника, потрібно враховувати з якою інтенсивністю і в яких умовах будуть експлуатуватися задні двері. Також не слід забувати, що правильно підібрана деталь буде служити в оптимальних умовах протягом тривалого часу.

     З переваг можна виділити такі:

  1. газові забезпечують стабільність зусилля незалежно від температури;
  2. антикорозійне покриття захистить деталь від іржі та передчасної поломки;
  3. простість у монтажі та використанні.

     Таким чином, якісно підібраний амортизатор багажника буде служити якісно та надійно дуже довгий час.