Двері передні права

Дверь передня права пасажирська

     Практично всі, хто готуються до поїздки на автомобілі, віддають перевагу передньому місці біля водія, через більший огляд і дещо кращий комфорт. Також у тридверних автомобілях двері передні права призначаються і для можливості попадання на задній ряд сидінь, а для цього потрібно пасажиру з переднього місця, пропускати інших. Але конструкція передбачає гарний і широкий отвір, який не завдає проблем.

Різновиди дверей

    Стандартні двері влаштовані цілком просто і конструкційно не уявляють нічого складного.

    Однак різновидів дверей є кілька:

  1. З розташованими на задніх петлях та центральній стійці кузова – відкривання відбувається у зворотний для руху бік, що не зовсім зручно і використовується в поодиноких випадках.
  2. Зсувний механізм – використовуються в основному на фургонах, мінівенах, автобусах та габаритних автомобілях. Мають гарну популярність через просту і зрозумілу схему, що відрізняється надійністю. Каркас дверей не навантажує кузов, тому як кріплення мають посилену дію.
  3. Нестандартні – крило чайки або метелика, коли двері відкриваються вгору за спеціальним механізмом.

     Нестандартні двері зустрічаються дуже рідко, в основному встановлюються на спорткари та люксові автомобілі. Розбирання їх зручності не виявляє негативних сторін, окрім суцільних плюсів, але вартість оснащення транспортного засобу набагато вище, ніж звичайних дверей.

Обмежувач та сигналізатор

     Одним з комплектуючих дверей, виділяється аварійний сигналізатор – пристрій, спрямований на запобігання довільному відчиненню дверей під час пересування, для підвищення безпеки. Така система є у всіх нових автомобілів, хоч і не дуже користується попитом серед автовласників. Багатьом не подобається постійний набридливий звук, а збій у роботі датчика може призвести до неправильної роботи та постійного сповіщення про незачинені двері.

     Тому варто стежити за працездатністю всіх елементів під час експлуатації, вчасно ремонтувати або змінювати окремі запчастини. Купити гарні оригінальні деталі можна в такому відмінному спеціалізованому місці, як авторозбірка – ціни радують разом з якістю, яка відрізняється чудовими показниками та характеристиками.

    Також, не останню роль відіграє і обмежувач, який перешкоджає ширшому відкриванню, ніж встановлено. Таким чином, забезпечується підтримка та захист від ненавмисних механічних пошкоджень.