Механізм зовнішнього дверного замка

Механізм зовнішнього замка дверей

    Основне призначення зовнішнього дверного замка автомобіля - блокування дверей для того, щоб запобігти ситуації проникнення зловмисників усередину. Якщо говорити коротко, це основна деталь пасивної системи безпеки машини. Додатково ця частина авто перебирає на себе удар збоку та розсіює його силу безпосередньо від дверей по всій довжині до кузова.

     Важливо, щоб зовнішній замок відповідав вимогам комфорту, а саме:

 1. закривався з тихим звуком;
 2. м'яко відкривався.

Конструкція зовнішнього замка

     Механізм зовнішнього замку є об'єднавчою ланкою системи всіх замків машини. Сюди входять:

 1. замок капота;
 2. багажна кришка
 3. кришка на горловині бака для палива;
 4. ящик для рукавичок.

     За конструкції зовнішній замок містить два елементи: електронну та механічну. У першу входять ті, що функціонально існують для керівництва механічною стороною авто (центральний (головний) замок, механізм інтелектуального доступу, а також корисний момент: управління дистанційного формату), а друга відповідає за відкриття та закриття машини.

Спеціалізація механізмів замку

    Дверний замок, а зокрема, його система може мати різну конструкцію. Це залежить від виду авто, марки, моделі, типу дверей. Але, незалежно від цього факту, є загальноприйнята побудова механізму замку дверей. У ній виділяють такі механізми:

 1. важільний;
 2. запірний;
 3. блокуючий.

     Розглянемо детально кожен механізм.

     За закриття дверей відповідає запірний механізм. У нього входить клямка з поворотним механізмом і собачка стопорна. Коли двері зачиняються, то зазначена клямка одночасно лягає за скобу тримача зовнішнього замка. У той же час за собачкою лежить завдання зафіксувати клямку для її стійкості. Здійснює вона це, використовуючи фіксуючу виїмку (основну або додаткову). Собачка має таку будову, яка дає або абсолютне або часткове закриття дверей. Якщо є часткове, двері в будь-якому варіанті заблокуються. Це проводиться з метою безпеки.

    важельний механізм існує для того, щоб відкривати запірний механізм. Це відбувається за таким алгоритмом:

 1. здійснюється вплив на одну з ручок: у салоні машини або з вулиці;
 2. імпульс переходить до механізму важеля;
 3. зусилля крізь тяги діє на стопор;
 4. механізм скидає засувку;
 5. засувка відчеплюється.

     Блокувальний механізм виконує функцію блокування важільної системи.

    Наш інтернет-магазин продає оригінальні механізми зовнішнього автомобільного замку б/у. Вони значною мірою перевершують китайські нові аналоги.