Скло переднє правих дверей

Скло дверей передньої правої

     Найперші скла були невеликими шматками скла або пластмаси, які призначалися для захисту від комах і дрібних частинок сміття, а водій при цьому одягав додаткові окуляри. Сьогодні, скло переднє правих дверей, ліве, лобове та заднє мають значно кращі характеристики та можливості, які допомагають забезпечити оптимальний рівень надійності та безпеки не тільки при пересуванні, а й на стоянці.

Виробничі особливості

     Головним матеріалом, який використовується при виготовленні скла - є пісок, а саме чистий кварц, що доповнюється іншими елементами, що відповідають за свої завдання у виробництві. В цілому, як показує розбірка технологічного процесу – автомобільне скло робиться за аналогічним способом, як і прості вікна, пляшки, але це тільки на перших етапах. Усі компоненти прямують у піч, де з багатьох складових виходить єдина маса.

     Наступні етапи вже відштовхуються від вимог до автомобільного скла – підбирається товщина і досягається оптимальна чистота поверхні, найчастіше з використанням олова. Розміри підганяються згідно замовлень виробників та специфікації розташування. Тришарові та двошарові використовуються для встановлення лобового скла, а загартовані сталініти підходять для бічних вікон та задніх.

Види автомобільного скла

     Сучасні автомобілі не завжди відштовхуються від давніх стандартів і часто дорогі моделі мають замість сталініту триплекс, який на кращому рівні забезпечує комфорт і безпеку.

     Багатошарове скло має кілька важливих складових:

  1. Зовнішній і внутрішній шари виконуються зі скла, що має дуже міцну структуру і конкретний розмір, з рідкісними винятками варіантів куленепробивних, які оснащуються десятьма або більше шарами.
  2. Спеціальні покриття – захист від впливу ультрафіолету та інфрачервоного випромінювання.

    На кожному склі обов'язково відображається маркування, що вказує на всі характеристики виробу. Незважаючи на всі переваги багатошарового скла, переважну кількість виробників все ж таки встановлюють на бічні та задні – сталініти, які гартуються для отримання оптимальної міцності.

     Обидва варіанти можна купити на авторозбірці, яка пропонує відмінні запчастини за прийнятними цінами. Незважаючи на те, що деталі вже були у використанні, вони показують відмінні властивості, виявляючись навіть кращими за деякі нові.