Ручка дверей передня, внутрішня права

Дверна ручка передня, внутрішня права

     Обов'язковим атрибутом будь-якого автомобіля є ручка дверей передня, внутрішня права, ліва та задні. Як показує практика – хороший автовласник дбає про стан свого транспортного засобу, не допускаючи неполадок будь-якої частини. Авторозбірка в європейських країнах показує, що ці запчастини перебувають у працездатному стані навіть після багатьох років використання, а вітчизняні можуть функціонувати не всі.

Основні особливості

     Автомобільна ручка має бути справною та обов'язково зручною. Також до основних функцій можна віднести захист від злому з проникненням всередину транспортного засобу. Внутрішні ручки: ліві або праві зазвичай мають відмінну надійність, але трапляються моменти, коли вони виходять з ладу і це призводить до дискомфорту. До ремонту може призвести прямий удар, а також недбале ставлення до ручок.

    Розбірка показує, що в більшості випадків поломку можна швидко відремонтувати, але іноді доводиться міняти повністю весь механізм. Насамперед потрібно оцінити ступінь поломки і вже після цього дивитися, як реагувати на неї. В принципі можна відразу купити весь комплект на заміну б/в, який має відмінну якість, а ціна значно менша за новий. Цей вибір не можна назвати економним або марним, тому що багато автовласників вважають за краще купити оригінальні запчастини, навіть незважаючи на те, що вони вже були у використанні. У Європі це популярна практика і не вважається чимось незвичайним.

Будова автомобільна ручка

     Конструкція автомобільної ручки внутрішньої чи зовнішньої не має складної будови і цілком комфортно ремонтується навіть самостійно. Набагато важче дістатися самого механізму, ніж його налагодити.

    Універсальних запчастин назовні чи всередину не існує, а також міняти їх місцями не можна. Варто відразу звернути увагу на маркування та придбати подібні ручки. Багато виробників вже навчилися робити схожі деталі з практично однаковим дизайном і навіть додатковою функцією замикання, але не завжди вони є довгий час.

     Ручки можуть бути також з механічним замком та електронним – це залежить від статусу автомобіля та особистого бажання водія.

     Тому, вибираючи автомобільну ручку слід звернути увагу на марку та модель автомобіля, модифікацію, а також комплектацію, щоб купити відмінну запчастину, яка радуватиме протягом тривалого часу.