Моторчик склоочисника

Моторчик склоочисника (двірників)

Склоочисниками або двірниками оснащені будь-які автомобілі. Кожен відповідальний власник машини повинен стежити за їх якісною роботою. Моторчик склоочисника – це центральна деталь управління функціонуванням двірником. Розберемо принцип його роботи та умови, за яких він може поламатися.

За яким принципом працює деталь

У більшості машин вмонтовано два склоочисники. Завдяки цьому переднє скло максимально очищається. А одинарну щітку вмонтовано на задньому склі. Склоочисники можуть працювати в наступних режимах:

  1. переривчаста;
  2. швидка;
  3. повільна.

Двірники мають у своїй конструкції моторчик склоочисника. Він являє собою двигун невеликого розміру та редуктор. Цей пристрій покликаний при чищенні скла повертати до початкового стану такі деталі:

  1. щітки;
  2. важелі;
  3. очищувальні щітки з гуми.

Обставини, за яких ламається запчастина

Моторчик склоочисника виходить з ладу в дуже поодиноких випадках. Але тоді його одразу треба міняти. Бо коли буде дощ чи сніг машиною просто неможливо їздити. Погана видимість дороги призведе до катастрофічних наслідків.

Може статися так, що одночасно перестає функціонувати моторчик склоочисника, біметалічний запобіжник, а плавка вставка в ланцюги живлення двірників не пошкоджена. У цьому випадку варто перевірити проводку. Якщо з нею все гаразд, то причиною поломки є несправності у самому моторчику. Тоді його потрібно замінити на новий.

Моторчик склоочисника може зламатися через такі причини:

  • проблема з проводкою;
  • залипання контактів;
  • відсутність зв'язку між конструктивними елементами.

Особливості деталей з асортименту інтернет-магазину

Радимо звернути увагу на те, що покупці мають можливість придбати моторчик склоочисника під конкретну модель машини. Використання заводських деталей, які спочатку були продумані під певний автомобіль, сприяє злагодженій роботі всього механізму та якісного виконання закладених завдань.

Справний двигун можна купити у нас. Автомобільні запчастини ми привозимо з Німеччини та пропонуємо альтернативу новим дорогим деталям, тому що вони коштують великі гроші. Наш асортимент складається з вживаних продуктів, отриманих з розбирання різних автомобілів з Азії та Європи.