Дзеркало праве

Праве дзеркало заднього виду

     Дзеркало праве заднього виду – це дуже важливий елемент автомобіля, який є додатковими очима для водія, які допомагають створити повноцінну картину дорожні. Проте лише правильний вибір, разом із налаштуванням дозволять забезпечити справжню безпеку та комфорт не лише для водія, а й для решти учасників руху на дорогах.

Вибір дзеркала заднього виду

     Для того, щоб вибрати правильне дзеркало заднього виду, варто бути схожим на це з повною серйозністю і відповідальністю. Насамперед не варто забувати, що праве дзеркало потрібно обов'язково кріпити праворуч, а ліве ліворуч. Незважаючи на те, що вони можуть бути абсолютно схожими зовні, функціональність дещо відрізняється, а також знижується оглядовість.

    За прийнятим стандартом дзеркал в автомобілі двоє зовні та одне всередині. Однак у великих вантажівках та фурах може бути й більше. Також для власної безпеки деякі водії встановлюють для себе додаткові, які призначені для того, щоб позбутися "сліпих зон". За сучасних можливостей і технологій, на ринку представлений найширший асортимент дзеркал заднього виду найрізноманітнішої функціональності.

В основному вони можуть бути двох видів:

  1. накладні – закріплюються поверх заводських дзеркал, покращуючи або доповнюючи їх;
  2. замінювані – повністю витягується заводський варіант та встановлюється новий.

     При виборі варто звернути увагу на сумісність нової моделі з маркою автомобіля, тому що може не підійти ніжка-кронштейн.

Відмінність хороших і поганих дзеркал заднього виду

     Якісне дзеркало заднього виду, як праве, так і ліве коштує чималих грошей, бо саме по собі виробництво дороге і трудомістке. Дзеркало складається з покритого певними хімічними складами та фарбами скла, що дозволяє зберігати оптимальні характеристики протягом тривалого часу, не тьмяніючи та не покриваючись плямами.

    Проте зустрічаються і неякісні товари, які служать досить недовго. Зовні вони можуть і не відрізнятися від добрих, тому варто вибирати перевірених виробників, яким можна довіряти.

      Загалом же дзеркало заднього виду не повинно мати подряпин, сколів та блиску. Рівність та гладкість – ось перші ознаки відмінного продукту. Таким чином, варто уважно ставитися до вибору дзеркала заднього виду, оскільки якісний виріб здатний допомогти на вищому рівні орієнтуватися на дорогах.