Двері задня права

Двері задні права пасажирські

     Однією з методів захисту автомобіля від зломів виділяються двері задні права, ліва, передні та замки, що дозволяють обмежити доступ, без можливості проникнення. Додатковою перевагою є неможливість попадання сміття всередину салону через хороше прилягання без щілин.

Особливості конструкції дверей задніх правих

     Стандартні двері мають схожу конструкцію практично для всіх моделей автомобілів. Корпусна частина деталі складається з внутрішньої та зовнішньої панелей, які з'єднуються за допомогою зварювання та загинання кромок. Розміри таких дверей невеликі, що дозволяє при достатньому рівні комфорту забезпечити запчастини з невисокою вагою і товщиною. Також дотримуються хороші пропорції вікна та корпусу для забезпечення кращого попадання природного світла в салон.

    Деякі виробники, а разом з ними і водії, намагаються додати дизайну свіжості та новизни, встановлюючи декоративні накладки. Молдинги виконують не тільки естетичну функцію, але й захищають двері автомобіля та розташованих транспортних засобів по сусідству від механічних пошкоджень під час відчинення.

     Задні та передні двері повинні бути однакового розміру, щоб не було дисбалансу та порушення аеродинаміки. До цього може призвести і провисання, а також неправильне встановлення, яке слід виправити. Якщо сталася дорожньо-транспортна пригода, то необхідне розбирання, після чого потрібно двері ремонтувати або замінювати на нові.

     У цій справі непогано рятує авторозбірка, де є запчастини практично до всіх моделей автомобілів, купити які можна за прийнятними цінами, без шкоди якості.

Ручка та заднє скло

     Не менш важливим елементом вважається:

  1. Ручка.
  2. Скло.
  3. Склопідйомник.
  4. Обмежувач.

     Більше сучасні машини та концептуальні моделі оснащуються сенсорними ручками або взагалі їх не мають, а за відкривання та закривання відповідають датчики на дверях та ключі.

     Бо позаду в основному сидять діти, то дуже корисним механізмом є і замикаюча кнопка, яка блокує двері, без можливості вільно їх відчинити.

Заднє скло не може повністю опускатися через арковий виступ, тому звужується і підлаштовується під конструкцію кузова. Двері не змінюються і обходяться без модернізації.

     Задні двері є дуже зручною частиною автомобіля, що надає більше комфорту для пасажирів та водія, чого не скажеш про тридверний варіант.