Кришка багажника

Задня кришка багажника

Багато систем, вузлів і механізмів автомобіля згодом виходять з ладу, зношуючись, а також зазнаючи механічних пошкоджень. Кришка багажника дуже рідко турбує автовласників і вважається довговічною складовою кузова. Щоправда будь-які металеві деталі схильні до руйнівних процесів корозії та дорожньо-транспортних пригод.

Основна інформація про кришку багажника

Даний елемент кузова може відрізнятися в залежності від класу автомобіля, а також дизайнерських задумів, що створюють деталі з привабливим стилем. Деякі моделі авто оснащуються кришками багажника без рукоятки та замку – за відкриття/закриття відповідають датчики або приховані кнопки під бампером або на ньому. Так само справи і з замковим механізмом. Для того, щоб багажне відділення було щільно і надійно закрите від впливу зовнішніх факторів, кришка збирається з двох панелей, являючи собою жорсткий вузол, який з'єднується спеціальними елементами кріплення і зварюванням. Розбирання за потребою здійснюється досить просто – достатньо розкрутити внутрішні петлі.

    Так само зручно і контролювати регулювання положення петель, а якщо присутні амортизатори, то за це відповідають саме вони. Наявність амортизаторів будь-якого виду в кілька разів полегшує користування кришкою багажника без побоювань про непередбачені закриття.

Як замінити кришку багажника та її складових

     Загалом, заміна кришки багажника не є чимось складним, але потребує певної підготовки та деяких знань. Провести цю операцію можна самостійно або довірити фахівцям.

     Заміна може знадобитися у таких випадках:

  1. Деформація та відсутність можливості ремонту.
  2. Вихід з ладу амортизаторів, торсіонів, газових упорів, стійок.
  3. Природне зношування та оновлення.

    Навіть за відсутності будь-яких пошкоджень, кожен може поміняти собі зношену кришку, на нову або з кращим зовнішнім виглядом. Авторозбірка допоможе вибрати запчастини, що були у використанні, але оригінальні та якісні, купити які можна за гарною ціною.

   Всі операції із заміни самої кришки або її компонентів проводяться за допомогою стандартного набору інструментів, які є в гаражі всіх водіїв. Робота займає невелику кількість часу, а складнощі у виконанні вирішуються під час перегляду навчальних відео або читання інструкції. Однак багато хто воліє скористатися послугами автосервісу, де фахівці виконають все якісно та без проблем.