Ручка дверей передня, внутрішня ліва

Дверна ручка передня, внутрішня ліва

    Одним з важливих елементів будь-якого автомобіля, звичайно ж, вважається ручка дверей передня, внутрішня ліва, права, задня та зовнішня. Саме завдяки їм водій і пасажири можуть потрапити в салон автомобіля, а також вибратися з нього. У будь-якому випадку повноцінна їхня робота доставлятиме лише приємні відчуття, не відволікаючи від поїздки нав'язливим клацанням та іншими дефектами.

Основні особливості

    Головною причиною виходу з ладу дверних ручок є механічна поломка через частого використання. Однак цьому може посприяти і неправильне використання: сильне або ривкове відкривання може зіпсувати будь-які запчастини, якими б вони не були міцними. Правда іноді причиною може послужити і замковий механізм, що вийшов з ладу, який потрібно час від часу змащувати для кращої роботи.

    Авторозбірка завжди має якісні та перевірені оригінальні деталі, придатні для певних марок та моделей автомобілів. Більшість автовласників вважають за краще купити колишню у використанні запчастину, відому свою витривалість і довговічність, ніж купувати дорогі нові, з неперевіреною якістю. Ручки дверей автомобіля мають величезне значення і через те, що це одна з найбільш використовуваних елементів транспортного засобу, яку не завжди експлуатують як потрібно. Усі дрібні невідповідності проявляються у майбутньому і призводять до поломок, а також поганої роботи. Куди більше проблем приносять ручки, виконані з пластику – вони мають не найкращу міцність та жорсткість, ламаючись при не найбільшому зусиллі.

Зняття дверної ручки

Розбірка повністю всього автомобіля для того, щоб зняти і замінити внутрішню ручку не буде потрібно, тому що сама по собі конструкція досить проста і з основних складнощів виділяється тільки зняття обшивки. Щоб зняти обшивку, потрібно спочатку зняти клему з акумулятора, після чого викрутити наявні шурупи або болти, і витягти панель.

     Покрокова інструкція з демонтажу така:

  1.  зняти тягу відчинення дверей з фіксатора;
  2.  дістати серцевину;
  3.  викрутити болти, що утримують ручку;
  4.  натиснути на клямку, після чого ручка випаде.

   Якщо серцевина не потребує ремонту або заміни, то перші два пункти можна пропустити і зайнятися безпосередньо дверною ручкою. Як би там не було, механізм повинен завжди працювати, причому в оптимальному режимі, адже це не лише комфорт та безпека, а й вимога законодавства.