Скло

Автомобільне скло

     Автомобільне скло призначене для забезпечення безпеки водія з пасажирами, незважаючи на те, що ці деталі відрізняються крихкістю. Захист відбувається у разі зіткнення і повністю відкидає попадання каміння та іншого сміття, пилу, води, комах, здатних завдати шкоди людям, які перебувають у салоні.

Скло та як правильно вибрати найкращі варіанти

      Виходячи з того, що скло є крихким елементом, то головними проблемами та неполадками можуть бути тріщини, сколи та пробоїни, які доставляють чималий дискомфорт при водінні і сильно псують зовнішній вигляд. Також змінюється і динаміка, тому що порушена цілісність змінює сили, що впливають на скло під час пересування.

    Правда якщо скло оригінальне і виробляється перевіреними брендами, що успішно поєднують сучасні технології та якісні матеріали, то воно зможе прослужити дуже довгий час. Розбирання основних моделей автомобілів відомих марок демонструє оптимальний рівень надійності, навіть за тих випадків, коли транспортний засіб не можна відремонтувати, а скло залишається цілим.

     Основні види автомобільного скла такі:

  1. Лобове.
  2. Бічний.
  3. Задній.
  4. Кузовні.

     Вибір у сучасних магазинах дуже великий, але одним із найкращих варіантів виділяється авторозбірка, де купити відмінні запчастини можна за хорошими цінами, а якість буде на висоті.

     Ідеальним рішенням стане покупка такого скла:

  • Багатошарова структура триплекс, що надає відмінну міцність і високу стійкість до механічних пошкоджень.
  • Наявність верхньої смуги, що тонує, яка допомагає захистити від сонячних променів.

Заміна та ремонт скла

     Необхідність ремонту автомобільного скла викликана наявністю сколів (з'являються після влучення каменів, великого або дрібного сміття) та тріщин (перепади температури). Загалом тріщини та сколи цілком легко піддаються ремонту, але слід звертатися до професійних майстрів, які мають досвід проведення робіт. Висока кваліфікація фахівця допоможе швидко виправити проблему та не допускати поширення проблеми далі.

     При необхідності можна повністю замінити шибки, але на це піде значно більше грошей, ніж на ремонтні роботи, яким краще віддати перевагу, якщо випадок не надто запущений і залишається ремонтопридатним. Тому не потрібно запускати і допускати збільшення тріщин, а відразу позбавитися їх.