Крила

Крила автомобільні

Зовнішній вигляд автомобіля набуває досконалого і привабливого вигляду, володіючи списком важливих елементів, до яких можна віднести і крила. Крім естетичної привабливості, передні та задні крила мають захисні функції, які допомагають убезпечити кузов автомобіля, а також лобове скло та фарбування, що їдуть позаду транспортних засобів.

Особливості автомобільних крил

    Крила автомобіля вважаються важливою і потрібною деталлю будь-якого транспортного засобу, яка знаходиться в колісній арці і прикріплюється за допомогою спеціальних кріпильних елементів, утворюючи цільну конструкцію. Задні крила не можна знімати, тільки вирізати і міняти, а переднім доступна розбирання та простіша заміна.

     Головними функціями крил виділяються такі:

  1. Огородження частини колеса, а також арки від появи іржі.
  2. Захист кузова та салону від попадання різноманітного дрібного сміття.
  3. Аеродинамічні можливості.
  4. Охолодження гальм.
  5. Використання елементів декору, а також для розміщення спеціальних знаків.

    Єдиної та загальноприйнятої форми або розміру крил немає, тому що вони можуть відрізнятися залежно від ідей дизайнерів та габаритів автомобіля. Це стосується і стилю, але єдиним, що об'єднує всі автомобілі - поділ на передні, задні, праві і ліві. Тому якщо потрібна заміна, то будь-яке авторозбирання може запропонувати купити якісні запчастини за відмінними цінами.

Експлуатаційні властивості

   Крила – один із найтендітніших елементів кузова, який не завжди можна відновити після дорожньо-транспортної пригоди. Передні крила можуть постраждати і від тертя з іншими елементами, але найбільшою загрозою була корозія.

    Деякі виробники вирішили виправити проблеми з появою іржі, встановлюючи пластикові крила, але особливого успіху це поки не дає – якщо їздити акуратно і хорошими дорогами, то деталі можуть прослужити кілька років. Правда не варто забувати про перепади температур, які призводять до тріщин. Відремонтувати пластикові крила практично неможливо, та й толку від цього обмаль.

    Куди кращі металеві вироби – незважаючи на стійкість до корозії, яку можна виправити методом обробки спеціальними речовинами, більше мінусів у них немає. За винятком якості виробництва, установки та товщини металу, вони піддаються рихтуванню та зварюванню, тому легко ремонтуються.