Бампер

Де купити бампер дешево

     Ні для кого не секрет, що в конструкції кузова сучасного автомобіля є так звані замінні та навісні деталі. Бампер можна віднести до останньої групи, тому що він фіксується спеціальними кріпленнями спереду та ззаду автомобіля. Багато хто помилково думає, що ця частина машини призначена тільки для того, щоб надати транспорту більш респектабельного вигляду, проте бампер також непогано здатний справлятися і із захисною функцією. Він дозволяє зберегти цілісність кузова від різноманітних дефектів здатних утворюватися в ході експлуатації автомобіля, при зіткненні з іншим транспортом або якоюсь іншою перешкодою.

Асортимент бамперів нашого магазину

     В основному всі сучасні моделі бампера виготовляються з пластику, на відміну від виробів старого зразка, для виробництва яких застосовують чорний метал. Конструктивно вироби такого плану складаються і двох основних частин - безпосередньо бампера і рами. До речі, саме остання деталь кріпиться до кузова машини, а потім на неї встановлюють бампер. Як правило, подібні роботи проводяться майстрами на станціях ТО, але якщо ви маєте досвід, а також певні знання в даній сфері, то можете провести їх і самостійно у себе вдома.

     Конструктивно рама товща, ніж сам бампер. Це пов'язано з тим, що таким чином здійсниться більш надійне кріплення до кузова. Фіксується вона, зазвичай, з допомогою спеціального болтового з'єднання. Для того, щоб встановити на раму бампер, у його конструкції є невеликі металеві пластинки, які забезпечують надійний затискач за допомогою болтиків. Майже всі моделі фіксуються однаково, незалежно від моделі автомобіля, до якого ви плануєте придбати бампер.

     Вартість переднього бампера залежить від багатьох характеристик, зокрема і від самої його конструкції, яка може бути цільною (суцільною) або мати невеликі отвори для встановлення протитуманних фар. У будь-якому випадку, моделі, представлені на нашому сайті, обійдуться вам набагато дешевше, ніж оригінальні варіанти, хоч за якістю вони нічим не гірші.

      Якість і надійність пропонованої нами продукції завжди на висоті, тому вибираючи нас, ви завжди можете бути впевнені, що ваш новий бампер прослужить вам довгі роки. Тут ви знайдете все найнеобхідніше! Ціни у нас досить прийнятні і, до того ж, є доставка.