Система очищення вікон, фар

Система очищення вікон, фар автомобіля

     Багато сучасних автомобілів оснащуються досить за останнім словом техніки, пристроями, які допомагають забезпечити комфорт при керуванні, пересуванні та експлуатації в цілому. Система очищення вікон, фар є спеціалізованим набором комплектуючих, які призначені для очищення скла і фар від забруднень, вологи та пилу, для кращого огляду та світлового потоку.

Система очищення вікон, фар та їх особливості

     Основними складовими системи очищення виділяються двірники, омивачі, спеціальні моторчики та приводи склоочисників. У розбиранні можна побачити, що ці запчастини мають складну конструкцію, водночас виконуючи дуже надійно свої завдання, допомагаючи водієві краще орієнтуватися на дорозі.

     Багато чого це забезпечується добре продуманою конструкцією, де всі комплектуючі відповідають за певне завдання, демонструючи високий ступінь якості.  Щоправда, згодом деталі можуть зношуватися і виходити з ладу, доставляючи проблеми невідповідним функціонуванням. Купити оригінальні та перевірені запасні частини можна на авторозборці, де завжди є відмінний вибір комплектуючих для багатьох марок та моделей автомобілів, а ціни радують невисокими показниками.

    Тільки злагоджена робота всіх вузлів у системі зможе забезпечити кращий результат, тому важливо стежити за їхньою функціональністю та перевіряти працездатність.

Комплектуючі системи фар та вікон

     Більшість автомобілів середнього та бюджетного сегмента, в поодиноких випадках мають омивач фар, але склоочисник встановлюється обов'язково і складається в основному з таких складових: бачок, двірники (з трапецією та тягами), моторчик, форсунки.

     У дорогих моделях авто, всі комплектуючі такі ж, з додаванням додаткових:

  1. Мотор приводу щіток лобового та заднього скла – двірники функціонують завдяки трапеції, яка йде від двигуна, забезпечуючи встановлений рух;
  2. Мотор склоочисника – має досить тривалий час експлуатації та допомагає якісно виконувати роботу всій системі очищення.
  3. Насос та мотор для омивача фар – вода подається через насос, внаслідок чого відбувається очищення фар.
  4. трапеція двірників – кілька з'єднаних деталей, які передають енергію від двигуна до склоочисника.

     Також, звичайно, в кожному автомобілі є щітки склоочисників, які й відповідають за чистоту скла, а для фар використовується вони вже досить рідко, тому що найкращим варіантом виділяється простий, потужний упорскування зі спеціальних форсунок.