Склопідйомники

Склопідйомники автомобільні

     Склопідйомники вбудовані в машину для того, щоб піднімати та опускати автомобільне скло. Їх встановлюють усередину кожних дверей, а в салон виходить кнопка або ручка, які регулюють висоту та швидкість підйому скла. Склопідйомник відіграє важливу роль у клімат-контролі салону. Він має кілька конструкцій зі своїми перевагами на кожну.

     В основі склопідйомника знаходиться відповідно підйомний механізм зі зв'язаним з ним приводом. Від того, як вони виконують своє завдання, залежить тип пристрою. Є два основні типи:

  1. Електричний. У цьому випадку підйомом скла займається електричний двигун. Для приведення в дію потрібно натиснути на відповідну кнопку. Електродвигун споживає невелику кількість потужності;
  2. Механічний. Тут водій та пасажири вручну самостійно регулюють підняття скла. Такому блоку не потрібна потужність автомобіля.

     На сьогоднішній день споживачі воліють купувати електричні механізми.

Як можна вибирати склопідйомники під модель своєї машини

     Для того щоб підібрати товар під свій автомобіль є кілька способів:

     VIN-код. Основна його функція – ідентифікація автомобіля. За допомогою цього коду ви не зіткнетеся з несумісністю склопідйомника з вашим авто. Код корисний, коли ви шукаєте оригінальні запчастини. На нашому сайті представлені лише оригінальні деталі, що були у використанні. Вони мають бездоганну якість, в якій переважають нові китайські аналоги;

     Паспортні дані. При пошуковому запиті потрібно вказувати рік, у якому було випущено авто, його модель та марку;

Особливості вибору

     Коли ви наважилися придбати електричний склопідйомник, то варто звернути увагу на кілька особливостей. Важливо знати, що такі запчастини підходять виключно до конкретної моделі, або до лінійки автомобілів.

    Окремим моментом є наявність повного настановного комплекту, а саме один призначений для роботи центральної панелі, а другий для індивідуальних кнопок, які розміщені або на панелі, або на дверях.

     Склопідйомники варто купувати разом із блоками управління. Не купуйте китайські неоригінальні деталі. Така покупка тільки забере у вас гроші, а натомість ви не отримаєте належної якості та бездоганного функціонування. Оригінальні деталі ви можете знайти в нашому інтернет-магазині!