Механізм внутрішнього дверного замку

Механізм внутрішнього замку дверей

     Однією з надійних і водночас простих пристроїв, які забезпечують захист транспортного засобу від злому та проникнення, є механізм внутрішнього дверного замка. Крім забезпечення безпеки, замок виконує також функцію комфортної експлуатації, при якій вхід в автомобіль простий та зручний.

Особливості замкової системи

      Загалом, вся замкова система складається з замків і засувок, які можуть доповнюватися електронною частиною з датчиками та радіокеруванням. Деякі автомобілі представницького класу оснащуються електроприводом, який дозволяє здійснювати відкривання та закривання в автоматичному режимі.

     Незалежно від типу та конструкційних особливостей замку, функції повинні виконуватися такі:

  1. Захист від зламування та проникнення.
  2. Відкриття дверей без зайвих клацань і стукоту.
  3. Замикання та іммобілізація дверей.

    Дуже важливою виділяється перша функція, але питання комфорту на сьогоднішній день також особливо вимогливі для багатьох авторитетних виробників. Приємний звук відчинення дверей допомагає відчути особливу насолоду.

     Додатково можна виділити також захист від угону, блокування замку та захист від замикання, які механізм внутрішнього замку повинен здійснювати на найвищому рівні. У разі поломок і несправностей можна допомогти зловмисникам у легкості проникнення або постійно відчувати дискомфорт при спробі відкрити двері.

Можливі несправності

     Замочний механізм часто виходить з ладу з механічних причин – постійне відкривання та закривання призводять до зношування, внаслідок чого функціонування здійснюється не повною мірою або пристрій не працює взагалі. У деяких випадках може вплинути на працездатність погода або можливі деформації під час дорожньо-транспортних пригод. Не варто виключати і неправильне встановлення з регулюванням. У будь-якому випадку потрібне розбирання дверей та визначення несправності з подальшим виправленням ситуації.

     Будь-який варіант механізму замку, чи то центральний чи звичайний, може виходити з ладу частково та повністю. Набагато частіше зустрічається робота зі збоями, на яку багато автовласників заплющують очі і продовжують експлуатацію.

    Якщо потрібно купити хороші запчастини на заміну, допоможе авторозбірка – відмінне місце з широким асортиментом різноманітних складових.