Датчик положення колінвалу

Датчик положення колінчастого валу

     Датчик положення колінвала покликаний подавати чіткі сигнали блоку управління електронного формату про те, де саме розташовується колінчастий вал в даний момент, в якому напрямку він обертається і з якою частотою він це робить. Цей датчик має різні принципи функціонування. Тут все залежить від виду пристрою та від певної марки машини, її моделі.

    Ця невелика за своїми розмірами деталь має величезне значення для якісної роботи двигуна. Оскільки коли з ладу виходить датчик положення колінчастого валу, зупиняє свою роботу і двигун.

    Обумовлена ​​деталь часто зустрічається під назвою датчика синхронізації. Це обумовлено обміном даних із системою розподільника газів у моторі машини. Такою дією деталь надає можливість існуванню тактової організації сигналів для того, щоб керівництво впорскуванням палива та механізмом запалення протікало циклічно та злагоджено.

     Датчик положення колінчастого валу працює разом з диском синхронізації. За підсумками зазначеного співробітництва виникають кутові імпульси. У будові диска представлено 60 зубців. Торцева поверхня зубців повинна мати проміжок між собою в межах 1 мм. Всі вони розміщені відповідно до певних вимог та мають свої завдання.

Будування датчика колінчастого валу

     Датчик положення колінчастого валу має такі конструктивні деталі:

  1. корпус, який формою нагадує циліндр. Його виготовляють із пластмаси або алюмінію;
  2. основа. Воно забезпечене фланцем, для кріплення продумано спеціальний отвір;
  3. кабель зв'язку. Має екрановану оболонку. Довжина складає 610 мм.

    Монтують датчик на кронштейні. Біля нього знаходиться шків приводу генератора. У процедурі монтажу дотримуються зазору, який має бути забезпечений між деталлю та зубчастим шківом.

Зламана деталь вимагає покупки нової!

   Раніше було зазначено, що зламана деталь потребує негайної заміни. Новий датчик положення колінчастого валу можна придбати у нас. Тут ви знайдете оригінальну деталь під конкретну модель автомобіля. Наш сайт поставляє вживані продукти з Німеччини. Всі товари ретельно перевірені та мають бездоганну якість. То навіщо купувати нові китайські деталі, якщо у нас ви знайдете оригінальний датчик під ваш автомобіль? Переконайтеся в ідеальному стані німецького датчика положення колінчастого валу на власному досвіді!