Датчик рівня палива

Датчик рівня палива в баку

     У всіх сучасних авто встановлений датчик рівня палива, який дозволяє визначити залишки пального матеріалу. Сам пристрій не завжди буває надійним. Щоб датчик прослужив максимально довго і показував точні дані, слід купувати оригінальний пристрій. У цьому розділі представлені різні ДУТ від відомих виробників, які вирізняються високою якістю. Вони прості в установці та не потребують регулярного обслуговування.

     Зараз більшість віддають перевагу потенціометричним датчикам переміщення. Вони прості в експлуатації, надійні та мають демократичну вартість. Їх мінус полягає в тому, що рухливі контакти через деякий час можуть окислюватися.

     Виділяють два типи ДУТ у баку:

  1. • Важільний.
  2. • Трубчастий.

Які бувають несправності датчиків рівня палива

     Само пристрій працює в умовах агресивного середовища. З цієї причини окремі його елементи можуть покриватися іржею, через що виникають неполадки.

     Несправності, які говорять, що необхідно проводити ремонт або замінювати ДВП на новий:

  1. • Різкі зміни показань датчика.
  2. • Стрілка показує нуль, навіть якщо повний бак.
  3. • Неробоча лампочка.
  4. • Після запуску двигуна стрілка не рухається.

Що врахувати під час вибору

     Купувати пристрій слід лише з відповідним опором. З таким датчиком вам не доведеться замислюватись про можливі неполадки в роботі. Можна скористатися трьома способами пошуку найбільш відповідного датчика:

  1. • За VIN-кодом транспортного засобу. Це найпростіший спосіб пошуку оригіналу. Імовірність помилитися зводиться до нуля.
  2. • За даними вашого авто. Враховуйте при покупці марку, модель, комплектацію та рік виробництва. Ці дані стануть вам у пригоді при пошуку необхідної моделі за електронними каталогами.
  3. • За параметрами ланцюга. Цю інформацію можна легко знайти у технічній документації. Тільки купувати запчастину у цьому випадку потрібно у повіреного продавця.

     Нині розбирання авто – затребувана галузь, яка користується великою популярністю. На авторозбиранні завжди можна придбати необхідну деталь за більш доступною вартістю.

     Купити необхідні запчастини ви можете самостійно, скориставшись формою підбору. Якщо виникнуть запитання, звертайтесь до наших менеджерів. Фахівці проконсультують та допоможуть з вибором оригінального датчика рівня палива для вашого транспортного засобу. Ми пропонуємо сертифіковану продукцію та гарантуємо куплену продукцію. Оперативна доставка у вказаний населений пункт вам забезпечена.