Датчик удару AIRBAG

Датчик удару подушок безпеки AIRBAG

     Подушки безпеки – важливий елемент системи безпеки будь-якої машини. Встановлювати її чи ні – особистий вибір кожного. З огляду на статистику аварій про всяк випадок краще встановити airbag. Це допоможе убезпечити себе та пасажирів під час транспортного руху. Після встановлення важливо постійно стежити за працездатністю системи.

     Датчик удару AIRBAG забезпечує складену роботу подушок безпеки. Конструкції датчиків можуть відрізнятися між собою, все залежить від моделі автомобіля. Купити їх можна не тільки у спеціалізованому магазині, а й на авторозборці. Розбирання авто та купівля вживаних запасних частин як завжди актуальне.

Де розташовані датчики удару?

     Дана запчастина розташовується в салоні. У деяких моделях автомобільний датчик знаходиться всередині блоку системи безпеки. Датчик удару повинен завжди чітко працювати і передавати сигнал на блок управління. Подушки безпеки не повинні спрацьовувати при випадковому гальмуванні або їзді на поганих дорогах. Необхідно регулярно стежити за станом датчиків, щоб не допустити ситуації, коли при великому ударі подушки не розкриваються.

Датчик удару рідко виходить з ладу. Загоряння індикатора може статися, наприклад, при обриві проводки, поганому контакті в роз'ємі або при поломці датчика.

    Якщо роз'єм блоку безпеки розташовується в місці високої вологості, то контакти рано чи пізно окислюються. У цьому випадку сенсор удару видаватиме неточний сигнал. За будь-яких неполадок датчика удару постарайтеся візуально переконатися в його справності. Необхідно час від часу проводити огляд, перевіряти всі контакти та з'єднання, контролювати стан роз'ємів самого датчика.

Де замовити якісні датчики удару недорого?

     Датчики удару набувають у спеціалізованих магазинах автозапчастин. Купуючи в реальному магазині завжди можна оглянути товар і переконатися в його якості. Але у таких магазинах ціна на деталі завищена.

     Ми пропонуємо купити датчики удару високої якості за оптимальною ціною. Замовлення в нашому інтернет-магазині коштуватиме вам значно дешевше.

     Ми продаємо сертифіковані запчастини та надаємо гарантію якості на продукцію. Якщо виникнуть запитання, наші менеджери допоможуть вам у виборі. Будьте впевнені, що з нашими перевіреними б/у датчиками удару ви будете в повній безпеці. Вдалих покупок!