Датчик тиску палива

Датчик тиску палива в рампі

     Датчиком тиску палива є пристрій, головним завданням якого вимірювати тиск палива у форсунках і підтримувати його в нормі відповідно різної інтенсивності. Представлений регулятор по конструкції є мембранним клапаном. На нього з двох сторін відбувається тиск таких елементів, як паливо та пружина впускного колектора.

Будування та цілі діяльності датчиком палива

     Головними складовими датчика тиску палива є:

 1. паливний бак;
 2. насос;
 3. паливопровід;
 4. перемикач;
 5. фільтр;
 6. форсунок.

     Встановлюють цей регулятор у паливній рампі. Основними сферами використання є система безпосереднього упорскування, а також механізм упорскування Common Rail. Перша використовується в двигунах для роботи, яких потрібний бензин, а друга - для запчастини з дизельною основою.

     Те, що датчик тиску палива регулює рівень тиску в механізмі впорскування, який був раніше заданий, приносить наступні переваги:

 1. виконання зазначеної потужності;
 2. скорочення згубних викидів;
 3. зменшення шуму під час функціонування двигуна.

    Є такі системи безпосереднього впорскування, в будові яких вмонтовано два датчики тиску палива. Перший розміщують там, де високий тиск, другий – де низький. Вони і були названі відповідно до областей їхнього розташування.

Алгоритм регулювання тиску

    Яким чином працює датчик? У конструкції є мембрана, яка виготовлена ​​із сталі. Вона здатна прогинатися в залежності від значення тиску. Паливо до неї дістається через штуцер. Пропорційно та змінює своє значення величина протидії тензорезисторів. Датчик збільшує тиск палива та передає його блоку управління. Блок дізнається значення цього тиску. Якщо воно відступає від раніше заданої норми, включається регулюючий клапан, який розміщується у паливній рампі.

     Перші сигнали про поломку

     Коли датчик тиску палива виходить з ладу, то це супроводжуватиметься такими проблемами:

 1. мотор переривчасто працює;
 2. припинено можливість злагоджено функціонувати на холостому ходу;
 3. колінвал почав обертатися явно частіше або менше;
 4. двигун втратив свою потужність;
 5. немає нормальної відповіді при натисканні на педаль газу;
 6. машина погано набирає швидкість.

     Несправний датчик тиску палива потрібно міняти на новий. Якщо ви цікавитесь оригінальними деталями для машини, то їх ви знайдете в нашому асортименті німецьких товарів. Вони мають відмінну якість, з якою не зрівняється китайський новий аналог.