Датчик рівня масла

Датчик рівня масла у двигуні

     Датчик рівня олії призначений для вимірювання рівня необхідної рідини. Із заміною зламаного ДДМ не варто зволікати. Це не ремонтопридатна деталь, тож при виході з ладу доведеться купувати нову. У будь-якому випадку датчик завжди можна замовити за доступною ціною. У цьому розділі ви зможете замовити довговічні датчики, які показують найточніші дані.

     Сьогодні придбати запчастини, що бракують, можна не тільки в соціалізованих магазинах, а й на авторозборці. Розбирання машин та купівля запасних частин стала актуальною за часів кризи. На розбираннях завжди можна придбати як кузовні елементи, так і основні агрегати авто.

Що врахувати при виборі датчика рівня масла

     Датчик необхідно купувати з урахуванням усіх характеристик двигуна. Замовити оригінал в нашому магазині вам не складно. Для цього достатньо вказати менеджеру марку та модель машини, дані ДВС. Також можна підбирати датчик за VIN-кодом. Вибираючи такий спосіб, ви зробите правильний вибір і купите саме те, що потрібно ставити саме на ваш автомобіль.

     Не рекомендується вибирати дешевий неоригінал. Подібний пристрій може будь-якої миті підвести і вийти з ладу. Виходить, автолюбитель не заощаджує, а переплачує за товар. Щоб не потрапити на підробку, уважно оглядайте упаковку та зовнішній вигляд пристрою. Необхідно врахувати такі моменти:

  1. • Якість упаковки. Все має бути на найвищому рівні. Не варто купувати вироби, якщо на упаковці ви помітили дрібні шрифти та літери, що стерлися.
  2. • Повнота комплекту.
  3. • Вартість. Пам'ятайте, виріб за заниженою ціною, швидше за все, є підробкою. Спочатку поцікавтеся цінами на ринку автозапчастин.
  4. • Наявність пошкоджень. Сколи та тріщини повинні бути відсутніми. Наявність деформацій може призвести до швидкої поломки пристрою або демонстрації неточних даних.
  5. • Рік виробництва. Не варто придбати пристрої, які були на складі більше 5 років. У більшості випадків їхня якість залишає бажати кращого.

Де купити якісний датчик рівня масла?

     Наш інтернет-магазин пропонує купити необхідну запчастину за оптимальною ціною. У разі труднощів звертайтеся до нашого менеджера. Фахівець допоможе правильно підібрати датчик рівня олії на марку вашого автомобіля. Ми надаємо консультацію щодо обраної вами деталі, де ви можете уточнити про терміни поставки, нові акції та вигідні пропозиції.