Датчик положення кузова

Датчик положення рівня кузова

    На сьогоднішній день розроблено велику кількість різноманітних пристроїв і механізмів, які допомагають створити по-справжньому безпечний та функціональний автомобіль. Датчик положення кузова допомагає контролювати будь-які зміни висоти підвіски, незалежно від її типу та модифікації, що допомагає точно визначати, наскільки правильне розташування є на даний момент.

Особливості роботи датчика дорожнього просвіту

     Датчик положення кузова має конструкцію, яка схожа на амортизатор або стійку, з приблизно однаковим принципом роботи. Встановлення пристрою допомагає визначити та затвердити на місці підвіску, без провисань у певній стороні.

   Якщо є можливість змінювати висоту кожної стійки підвіски, то даний датчик буде дуже доречним, адже можна забути підняти одну сторону, яка вдариться про якусь перешкоду. У такому разі все вестиме до одного – ремонт або заміна бампера, днища, інших елементів, якщо навіть не розбирання з потребою зварювальних робіт.

     Інформація з датчика передається на додатково встановлену панель у вигляді показників напруги. Народні умільці пішли далі і обладнують автомобіль датчиками та екраном, які дозволяють бачити та виставляти висоту кожного колеса. Зручно і практично, особливо щодо комфорту.

Несправності та проблеми датчики положення кузова

     Датчики положення кузова, для фар і пневмопідвіски допомагають позбутися не тільки проблем з висотою – при правильній діагностиці вони можуть запобігти серйознішим проблемам.

     Найпопулярнішими причинами неправильного функціонування датчиків вважаються такі:

  1. 1. Наслідки корозії, що з'являється усередині датчика.
  2. 2. Різні механічні поломки.
  3. 3. Замикання.

    Спершу потрібно подивитися пристрій на предмет окислення і якщо потрібно, а головне можна – почистити спеціальними засобами. Краще проводити таку операцію у сервісних центрах, а за необхідності замінити датчик на новий. Купити хороші запчастини допоможе авторозбірка, що має оригінальні деталі від провідних світових виробників.

    З основних проблем, з якими можна зіткнутися, виділяються: провисання кузова, неправильна робота фар і неможливість зміни світлового пучка. Головне завдання датчика положення кузова пов'язане з принципами безпечного водіння. Все виявляється у необхідності контролю та регулювання підвіски, а також кута нахилу фар, які дуже важливі для правильного та комфортного керування автомобілем.