Датчик температури охолоджувальної рідини

Датчик температури охолоджуючої рідини у двигуні

    Це один з найважливіших елементів системи функціональних механізмів транспортного засобу. Як відомо, якщо хоча б одна деталь усієї системи виходить з ладу, весь механізм перестає нормально працювати. Завдання датчика вчасно подавати сигнал про перегрівання двигуна.

Параметри, які залежать від датчика охолоджуючої рідини

     Назва називається про те, що головною функцією є контроль показників температури ОЖ. Датчик температури охолоджуючої рідини відносять до цілого механізму керування двигуном. На основі даних, що надходять від нього, регулюються кілька моментів у функціонуванні двигуна:

  1. кут попереднього запалення;
  2. співвідношення палива у робочому розчині у відсотках;
  3. показники частоти обертання коленвала.

    За своєю конструкцією датчик температури охолоджуючої рідини простий. Це термістор, розташування якого в корпусі. Відповідно до призначення він є резистором. А головна його особливість така: коли підвищується температура, зменшується опір.

     Якщо датчик температури охолоджуючої рідини перестане оптимально працювати, то двигун просто перегріється, а це загрожує складнішими проблемами. Тому так важливо контролювати його становище. Якщо справа прийшла до несправностей, то витрачати гроші на ремонт безглуздо. Потрібно купувати справну деталь.

Що впливає на появу дефектів

     Часто датчик температури охолоджуючої рідини перестає працювати через пошкодження. Це можуть бути механічні моменти чи корозія. Якщо при ударі в датчику пошкодився корпус або він зовсім луснув, його стабільне функціонування вже неможливе.

     Основними моментами, які свідчать водію про проблеми з датчиком, є:

  1. на панелі світиться лампа, яка вказує на перегрів двигуна;
  2. витрата палива помітно зросла;
  3. перебої в роботі двигуна;

   Якщо є хоча б один із цих симптомів виявлений, то можна не сумніватися і змінювати датчик температури охолоджувальної рідини на новий. На нашому сайті ви можете підібрати оригінальну деталь під конкретну модель автомобіля. Товари ми привозимо із Німеччини. Вони краще за всякі китайські нові запчастини, які ламаються, прослуживши кілька днів.

Датчик температури охолоджувальної рідини виготовлений з пластику і має різьблення з металу. Це різьблення дає можливість прикріплюватися до голівки циліндра. Деталь до неї вкручується. Датчик мають так, щоб він синхронізувався з ОЖ.