Датчик заднього ходу

Датчик включення заднього ходу

     Розвиток автомобільних технологій у багато разів покращило та полегшило керування транспортним засобом для водія, надаючи максимум комфорту для пасажирів. Особливо це проявляється в міських умовах, коли в метушні та великому потоці машин водій часто припускається помилок при пересуванні. Значно полегшує паркування та економить час датчик заднього ходу (жаба), що встановлюється практично на нові автомобілі.

Призначення датчика живлення задньої швидкості

    Очевидною функцією, що виділяється для датчика заднього ходу, є допомога при русі автомобіля назад, що дозволяє більш комфортно орієнтуватися на дорозі і особливо на паркінгу. Датчик призначений для включення та вимикання ламп або світлодіодів, які використовуються для попередження про майбутні маневри.

    Іншими словами, коли водій включає задню передачу, датчик активує сигналізатор заднього ходу, який інформує інших учасників дорожнього руху про наміри їзди. Розбирання цього призначення натякає на утримання у відмінному стані як датчика, так і ліхтарів, що сигналізують, щоб повністю забезпечити безпеку пересування.

     При цьому немає особливої ​​різниці яка встановлена ​​коробка передач – автоматична чи механічна, принцип залишається тим самим.

Несправності датчика увімкнення положення задньої швидкості

     Датчик заднього ходу, як і решта деталей згодом піддається природному зносу, а помітити несправність досить легко – варто звертати увагу на ліхтарі.

 Якщо при включенні задньої передачі лампа не спалахує, значить:

  1. 1. Перегоріла лампочка.
  2. 2. Вийшов з ладу запобіжник.
  3. 3. Зламався датчик.

    Всі варіанти досить часто зустрічаються, але вихід із ситуації завжди є, причому коштує таке задоволення не дуже дорого. Купити відмінні оригінальні запчастини за приємними цінами можна в такому спеціалізованому місці, як авторозбірка, де є достатній вибір всього найнеобхіднішого.

Багато водіїв не відразу звертають увагу на поломку датчика заднього ходу, не вважаючи його дуже важливим елементом автомобіля. Це неправильно, тому що його відмінне функціонування допомагає уникнути аварійних ситуацій, не збиваючи інших учасників дорожнього руху з пантелику. Слід вчасно проводити технічний огляд транспортного засобу, щоб насолоджуватися комфортною поїздкою, не завдаючи проблем на дорозі іншим водіям.