Датчик відкриття дверей

Датчик відчинених дверей автомобіля

      Враховуючи важливість всіх елементів автомобіля, які відповідають за його продуктивність та правильне функціонування, не варто забувати також про комфорт та безпеку. Щоб можна було коректно користуватися дверима, відчиняти та закривати їх, призначений датчик відкриття дверей (кінцевик).

Призначення датчика відкриття дверей автомобіля

     Звісно ж, крім кінцевика потрібно враховувати й інші фактори, які допомагають забезпечити правильну та надійну роботу, але й цей пристрій безперечно має бути встановлений. Розбирання конструкції показує, що все досить просто – структура не містить складних механізмів, а підключити датчик може кожен самостійно.

     За місцезнаходженням, кінцевики дверні можуть бути:

  1. 1. Зовнішніми – перемикачі, які знаходяться безпосередньо на панелі дверей.
  2. 2. Внутрішні – приховані в замках або між панеллю та дверима.

     Обидва варіанти вважаються надійними, але встановлення датчика всередині дверей є дещо складнішим. Така маленька мікросистема забезпечує оптимальну допомогу в керуванні дверима, виступаючи також, як кнопки, що відмикають і замикають. Принцип роботи простий і зрозумілий – сигнал передається проводами, доходячи до блоку управління, після чого виконується необхідна дія.

     Датчики відкриття дверей можуть бути також плюсового і мінусового типу. Вони схожі за принципом роботи, але відрізняються методом установки. Плюсові зустрічаються дуже рідко, а мінусові встановлюються практично на всі автомобілі, замикаючись на масу при відкриванні дверей. Всі ці запчастини можна купити у відмінному магазині оригінальних деталей, як авторозбірка. Незважаючи на використання, якість всіх елементів знаходиться на високому рівні, перевершуючи багато нових.

Процес підключення датчиків до сигналізації

    Різноманітні варіанти автомобільної сигналізації, дуже важливий елемент, який піклується про безпеку. На головних ролях знаходиться і підключення до неї датчика відкриття дверей, який допоможе якнайкраще блокувати доступ до салону і сповіщати водія про можливі проблеми.

    Як підключати датчики до сигналізації кожен повинен вирішити для себе. Варіантів не дуже багато, але вони по-своєму ефективні - окремий провід кожному датчику або об'єднання в систему. При поломці система може перегоріти повністю, а окремо виведені дроти нескладно буде замінити поодинці.

     У будь-якому випадку потрібно стежити за працездатністю кожної із систем автомобіля, щоб комфортно та безпечно пересуватися за потрібними напрямками.