Балка передньої підвіски

Передня балка

     Балка передньої підвіски є елементом конструкції підвіски. На ній кріпляться колеса. Цей елемент виготовляють із міцного сплаву, оскільки він часто страждає від значних навантажень. Якщо деталь деформується чи зовсім ламається, її потрібно змінювати на нову. У цьому випадку ремонт - ненадійний вихід.

Різновиди передніх балок

    Є кілька типів балок:

  1. провідні;
  2. комбіновані;
  3. нероз'ємні;
  4. керовані.

     Якщо машина є маловантажною, то підходящим для неї варіантом буде залежний формат підвіски. Тут балка передньої підвіски буде або керованого вигляду, або комбінованого. Керована балка - це металевий цільний виріб. Воно виконує роль опори всього механізму. До неї за допомогою шарнірів кріпляться поворотні цапфи і, крім цього, сполучні компоненти.

      У свою чергу балка передньої підвіски комбінованого типу є плоскою основою з металу завтовшки до 4 сантиметрів. До неї закріплюють кульову опору.

     Балка нероз'ємна характеризується міцністю. Це завдяки матеріалу, з якого його виробляють. Часто – це товста сталь чи чавун. Вона має прямокутний переріз і є литою масивною деталлю.

     Найрідкіснішим варіантом є провідний вигляд. Це металева балка, і на її кінцях прикріплюють маточини коліс, використовуючи для цього підшипники.

Для чого служать балки?

     Балка передньої підвіски покликана виконувати кілька функцій:

  1. інтегруюча. Запчастина поєднує всі елементи конструкції підвіски між собою, а всю підвіску з кузовом;
  2. передача. Балка - це перемичка, яка акумулює сили, що виникають при зчепленні коліс з дорожнім покриттям, і передає їх по всьому авто. Таким чином, економиться загальна енергія;
  3. захист. За рахунок свого розташування, балка захищає тендітні деталі механізму від негативного впливу середовища;
  4. управління. Балка пов'язана з кермовим колесом. Без неї не можна здійснювати повороти;
  5. опора. Вона тримає всі конструктивні деталі передньої підвіски.

     Ми допоможемо вам підібрати балку передньої підвіски саме під модель транспортного засобу. Оригінальні заводські запчастини завжди стоять вище за інші. Завдяки ним всі функції будуть збалансовано виконуватися.

    Весь асортимент інтернет-магазину було отримано після розбирання деталей у Німеччині. Він оглянутий фахівцями на придатність, у ньому прибрано будь-які недоліки, які б заважали нормальній експлуатації. Тому навіть оригінальні деталі перевершують у всьому китайські нові аналоги.