Поворотний кулак лівий

Цапфа передня ліва, поворотний кулак лівий

    Поворотний кулак лівий (цапфа ліва) - покращує керованість підвіски машини. Її належать до механізму зв'язку. Основний її елемент – поворотний кулак. Ми зупинимося на поворотному кулаку лівому. Його монтують на підвісці спереду машини та використовують як основу для маточини. На маточину встановлюється колесо.

Важливе завдання - поворот

     Підвіска за допомогою своїх конструктивних деталей робить так, що машина легко повертала. Її елементи відповідають за те, що колеса, шини або інші запчастини постійно перебували в стабільному стані. Важливим компонентом у виконанні представлених завдань є поворотний кулак лівий.

    Кулак поворотний у своїй будові може мати два варіанти елементів. За ним закріплена або маточина, або шпиндель. Він знаходиться на підвісці, і чіпляється до верхнього, або до нижнього важеля.

      Важливо відзначити те, що через лівий поворотний кулак і правий з підвіскою і колесам з'єднується кермо. Ніжка кулака покликана створювати зв'язок кермового колеса з іншими елементами будови автомобіля. Саме завдяки цьому водій може легко спрямовувати машину.

Класифікація

     Розрізняють кілька видів поворотного кулака лівого. Вони різняться між собою, тому що їхнє виробництво базується на різних типах підвіски. Але загалом сьогодні їх ділять на два типи залежно від наявності другої деталі:

  1. з маточкою;
  2. зі шпинделем.

    Який краще вибрати поворотний кулак лівий? Все залежить від підвіски машини. Для його покупки знадобиться інформація про модель, рік, в якому був випущений автомобіль та його марка.

    Майже у всіх авто кулак представлений у формі прямого хреста. Всі його види зовні однакові, але лише відрізняються в розмірах. Для виготовлення деталі береться сталь. Оскільки лівий кулак покликаний передавати всі сили, що переходять від колеса до шасі, то він повинен бути з міцного матеріалу.

     Виробники до сьогодні шукають те ідеальне відсоткове співвідношення ваги та жорсткості запчастини. Але нові технології щоразу покращують і оновлюють поворотні кулаки.

Підсумки

     Підвести підсумки. Головне завдання лівого поворотного кулака – повертати колесо. Ця деталь є з'єднувальним мостом між колесом та рульовою тягою поперечного типу. Також вона використовується гальмівним механізмом як супорт кріплення.

    Можливість якісної угоди, яка полягає в оптимальній та вигідній купівлі поворотного кулака лівого, надається нашим інтернет-магазином. Ми пропонуємо звернути увагу на б/в деталь. Тому що вона краща за дорогі, але погані за якістю деталі з Китаю.