Пружини передньої підвіски

Пружина передня

    Розбірка старих, але дуже якісних автомобілів дуже часто дозволяє купити відмінні запчастини за хорошими цінами. До таких можна віднести і пружини передньої підвіски, які обов'язково повинні бути міцними і виготовлятися на найвищому рівні, оскільки від них залежить жорсткість підвіски автомобіля.

Основні особливості передніх пружин

Пружина є міцною, але пружною частиною підвіски, яка утримує кузов на певній і встановленій висоті. Від якості пружин залежить поняття жорсткої або м'якої підвіски, яка визначає комфорт пересування транспортного засобу дорожнім покриттям.

      Багато автовласників знають, що зараз не всі нові пружини краще поводяться в експлуатації, ніж у використанні. Тому на допомогу приходить авторозбірка - відмінний варіант з непоганими пропозиціями, здатними порадувати не лише ціною, а й якістю.

    Не можна вважати пружини передньої підвіски незначним елементом автомобіля, оскільки саме завдяки їм транспортний засіб захищений від нерівностей дороги, кузов має правильну висоту та вантажопідйомність. Пружини з'явилися дуже давно і стали однією з найважливіших частин транспортних засобів, замінивши застарілі ресори. Вони виконуються у формі стрижня, що скручується під навантаженнями, забезпечує плавний хід.

Функціональність та види пружин

    Опір пружини до процесу стиснення – це і є жорсткість, яка і характеризує основну функцію пружини. Виробляються такі запчастини з торсійної сталі, що має відповідні характеристики, а при деформації повертаються в стандартне положення.

     Головними ж функціями можна виділити: підтримку маси транспортного засобу, полегшення ударів та вібрації від поганого дорожнього покриття, а також забезпечення оптимального та правильного дорожнього просвіту з підтримкою відмінного зчеплення коліс із дорогою.

     Чим відрізняється м'яка та жорстка підвіска? Все залежить від пружини – її необхідно правильно підібрати та оптимально стабілізувати, керуючись технічними характеристиками автомобіля. Універсального виробу не існує, адже транспортні засоби є різними, як і їх характеристики.

    Дуже жорстка пружина значно впливає на керування, причому не на краще, надаючи дискомфорт водію та пасажирам. Занадто м'яка може давати крени на поворотах, але непогано реагує на нерівне дорожнє покриття.

     З функціональності можна виділити такі види пружин:

  1. 1. стандартні;
  2. 2. посилені;
  3. 3. підвищуючі;
  4. 4. знижувальні;
  5. 5. зі змінною жорсткістю;
  6. 6. замовні.