Пружини задньої підвіски

Пружина задня

    Навіть найдбайливіше використання автомобіля у відмінних умовах та якісному дорожньому покритті, рано чи пізно призводить до ремонту пружини задньої підвіски. Цей пристрій зазнає величезних навантажень, особливо на екстремальних дорожніх ділянках, внаслідок чого зношується та виходить з ладу.

Технічні особливості задніх пружин

    Найважливішим комплектуючим елементом ходової частини виділяється підвіска, яка призначена для зв'язку кузова з колесами, приймаючи вібраційні коливання. Гасить вібрацію амортизатор, що зменшує коливання від пружини, що й отримує навантаження від неякісного дорожнього покриття.

    У розбиранні нових конструкцій помітно, що пружина встановлюється поверх амортизатора, маючи назву “Макферсон”. Раніше у підвісці розділяли окремо пружини та амортизатори, які мали свої переваги та недоліки. Комбінований варіант відрізняється кращими технічними характеристиками і надає більш плавний хід автомобіля та комфортне керування.

     Підтримка пружини амортизатора у відмінному стані допомагає досягти хороших результатів по відношенню до амортизаторів:

  1. Збільшується термін експлуатації амортизаторів.
  2. На більш якісному рівні забезпечується контакт коліс із дорожнім покриттям.
  3. Приймають навантаження від поганих дорожніх ділянок.
  4. Пружина дбає за постійне забезпечення кліренсу незалежно від навантаження.

Причини заміни та можливі пошкодження пружин

     Однак якщо з'являється якесь ушкодження, то тільки вищезазначеними факторами справа не обійдеться. Не виправлені поломки призводять до складного керування автомобілем, значно збільшується гальмівний шлях, а транспортний засіб веде себе на дорозі непередбачувано.

     Причин для заміни пружин може бути кілька: зношування деталі, великі навантаження на авто, механічні пошкодження. Підібрати відповідні запчастини можна на авторозборці, де є хороші варіанти, купити які можна за привабливими цінами.

     Визначити проблеми також досить просто:

  1. На пружинах швидко розвивається корозія.
  2. Права або ліва пружина може відрізнятися між собою.
  3. Дефекти на пристрої.

     При пересуванні дуже помітно збільшення вібраційних коливань, а також підвищена складність в управлінні. Міняти пружини потрібно відразу обидві – якщо змінити лише одну, то може бути порушено дисбаланс транспортного засобу, що в принципі проблеми не вирішить.