Поворотний кулак правий

Цапфа передня права, поворотний кулак правий

   Однією з елементів передньої підвіски сучасного транспортного засобу є поворотний кулак правий. Важливим він є тим, що до нього монтуються такі деталі:

 1. гальмівна система;
 2. колісна маточина;
 3. наконечники керма.

Деталі роботи

    Основний принцип, який закладений у роботу поворотного кулака - це передача зусилля від рульового колеса до кулака, внаслідок чого здійснюється поворот автомобіля в заданому напрямку.

     Робота поворотного кулака правого концентрується на наступному:

 1. прийом сили удару від колеса через попадання на нерівну дорогу;
 2. формування потрібного поворотного кута.

    Для виготовлення поворотного кулака правого виробники придумали використовувати сталь. У його дотримується високого рівня точність, особливого при геометричних вимірах. Важливо те, що подана деталь має виточення - місце для підшипників, призначене для маточини, до якої потім монтують автомобільне колесо.

Симптоми “захворювання”

    Як і інші деталі, цапфа права має експлуатаційний термін. І під впливом конкретних моментів він значно скорочується. Про знос цієї деталі свідчить:

 1. люфт переднього колеса;
 2. погіршення керованості автомобіля;

     Навантаження здатні перевищувати допустимий рівень, тому вони можуть викликати зміну параметрів жорсткості. Верхні металеві шари поворотного правого кулака втомлюються і через сили тертя з'являються різні дефекти на поверхні. Наприклад, погіршення стану місць для кріплення, зміна різьблення, деформація, тріщини. Так чи інакше, у таких випадках деталь потребує заміни.

     Б/У деталь можна придбати у нас. Чому ми продаємо запчастини, що були у використанні? Тому що на основі досвіду, водії переконалися в тому, що відмінної якості продукти з розбирання транспортних засобів у Німеччині у всьому кращі за дорогі нові деталі, вироблені китайськими компаніями.

Що може сигналізувати про те, що поворотний кулак правий зламаний? Слідкуйте за появою наступних моментів, які вкажуть вам на поломку:

 1. машину тягне убік;
 2. кут повороту коліс значно зменшився;
 3. колесо часто “відривається”;
 4. знос поверхні підшипника.

     Експлуатаційний термін поворотного кулака правого залежить від того, яка у людини манера водіння, якими дорогами він їздив, яка якість сплаву. Але виробники кажуть, що він відомий своєю стійкістю і слугує дуже довго.