З'єднувальні елементи дроту

З'єднувальні елементи електропроводки

     Багато років тому, з'єднувальні елементи дроту (електропроводка) використовувалися в автомобілях тільки для підпалювання паливоповітряної суміші в циліндрах мотора. У наш час вимоги до проведення значно розширилися, через збільшення додаткових систем та оснащення автомобілів спеціальними функціями.

З'єднувальні елементи дроту, характеристики, види

     Проведення сучасних автомобілів поділяється на одиничну та подвійну. Розбирання їх особливостей показує, що одинична передбачає використання маси транспортного засобу, а подвійна надає харчування через два дроти. Найнадійнішою вважається саме подвійна, відповідаючи високим стандартам експлуатації у складних умовах та приймаючи серйозні навантаження.

     Усі нинішні автомобілі мають багато пластмасових елементів, що призводить до відсутності можливостей використовувати як провідники кузовні елементи. Проведення групується в пучки і закріплюється до деталей, розділяючись через спеціальні сполучні елементи, щоб уникнути плутанини та спосіб підключення.

     Види електричних кіл у проводці використовуються майже на всіх автомобілях:

  1. Енергопостачальна.
  2. Пускова.
  3. Ланцюг живлення.

     Додатково виділяється проводка запалювання, яка встановлюється на бензинових двигунах – для дизелів йде оснащення проводки пуску та підігріву повітря, що направляється до циліндрів.

     Основними елементами в ланцюзі постачання є генератор і акумулятор, які з'єднуються з масою через негативні полюси. Наступним важливим ланцюгом виділяється пусковий, що складається зі стартера, вимикача і теж акумулятора, а завершує список ланцюг споживачів, які в більшості випадків з'єднуються паралельно.

Ушкодження та неполадки з'єднувальних елементів

     При постійній експлуатації автомобіля та використанні безлічі пристроїв, електрообладнання може виходити з ладу, через певні пошкодження. Загалом їх легко усунути або замінити – купити якісні оригінальні запчастини можна на авторозбиранні, де представлений оптимальний асортимент відмінної продукції за доступними цінами.

   Раніше проблеми виникали в основному через короткі замикання, які відбувалися через пошкодження проводів або ізоляції. Зараз така проблема трапляється рідше, але втрата електричного контакту та розриви ланцюгів все одно трапляються, завдаючи чимало неприємностей автовласникам.

   Не можна також забувати і про негативний вплив вологи, яка може окислювати контакти та порушувати цілісність правильної електричної сполуки. Усі несправності виправляються нескладно, але варто стежити та перевіряти проводку, щоб уникнути серйозніших проблем, однією з яких є загоряння автомобіля.