Клапан

Клапана

     Клапан двигуна є одним з важливих у конструкції автомобіля! Ця деталь хоч і невелика, але вона грає колосальну роль у роботі двигуна. З цієї причини «здоров'ям» клапанів не варто нехтувати.Вони піддаються високим температурним режимам і жорстким випробуванням на міцність.

     При відсутності правильного догляду та своєчасної діагностики клапани швидко виходять з ладу. Важливо не забувати, що клапани в прямому значенні слова забезпечують роботу транспортного засобу. Їхнє головне завдання— це захист впускного каналу і циліндрів двигуна.

   Краще купувати клапан із хромистої сталі. Цей матеріал характеризується тривалим терміном служби та стійкістю до корозії у газовому середовищі. Тому не варто купувати цю запчастину з іншого матеріалу. Пам'ятайте, стан клапанних пружин і поверхня запчастини повинні бути рівними, без деформацій.

Ознаки неправильної роботи зношених клапанів

  • Сторонні звуки.
  • Шум.
  • Виразний гуркіт.

    Вищеперераховані симптоми говорять про те, що у вашого газорозподільного механізму є серйозні неполадки. У цьому випадку варто звернутися за допомогою професіоналів і провести діагностику стану машини. Можливо, буде потрібно замінити клапан.

     Головне, не відкладати ремонт або заміну запчастини в довгу ящик. Намагайтеся ретельно стежити за станом комплектуючих авто! Наш інтернет-магазин пропонує купити вживані клапани двигуна за низькою вартістю. У нас ви знайдете оригінальні запчастини, які підійдуть вашому автомобілю. Ми готові запропонувати вам найбільш оптимальний варіант за співвідношенням ціни та якості!

     У нашому каталозі представлені вироби, що були у вжитку. Купувати деталі для авто на розбиранні - правильне рішення, якщо ви хочете заощадити. Авторозбірка дозволить вам купити запчастини гарної якості за нижчою ціною.

     В асортименті представлені якісні клапани, виконані з міцних матеріалів. Усі запчастини у нашому інтернет-магазині мають необхідні сертифікати якості. У разі доставки товару зі шлюбом наші співробітники зроблять все можливе, щоб вирішити актуальну проблему.

    Якщо хочете здійснити покупку – зробіть замовлення на сайті або зателефонуйте нашому менеджеру. Наші спеціалісти завжди раді допомогти у виборі клапанів. Звертайтеся до нас вже сьогодні, та переконайтесь, що співпрацювати з нашим інтернет-магазином вигідно. Вдалих покупок!