Кільце іммобілайзера

Кільце іммобілайзера / антена іммобілайзера

     Покупка нового автомобіля завжди має на увазі наявність гаража або надійного місця для паркування, де можна буде уникнути будь-яких варіантів угону та проникнення зловмисників. Звичайно ж, у сучасних автомобілях допомагають різні протиугінні системи, однією з яких виділяється іммобілайзер. Допомагає заблокувати запуск двигуна – кільце іммобілайзера, що розриває кілька електронних ланцюгів, обмежуючи доступ до блоку керування двигуном.

Що таке іммобілайзер

     Розбір основних завдань і цілей, які відводяться іммобілайзеру, наочно демонструє, що цей пристрій призначений для блокування конкретних систем автомобіля, а саме паливної системи та запалювання.

     Принцип роботи дуже простий – зловмисник проникає в автомобіль, який не піддаватиметься маніпуляціям і відповідатиме на бажання викрадача завести його. Управління можливе за наявності спеціального ключа з брелоком, який виступає у ролі ідентифікатора, який наділяє правами доступу. Дуже корисний і зручний пристрій, який також має приховане місцезнаходження, недоступне до злому.

     Правда на сьогоднішній день вистачає шахраїв, які вивчають відео в інтернеті з ремонту іммобілайзера та його складових, але час для злому залишається дуже мало, так само, як і шансів на викрадення.

    Одним з варіантів може бути і пізніше спрацювання – автомобіль починає рух, але через кілька хвилин глухне і не реагує на будь-які маніпуляції.

Кільце іммобілайзера та його особливості

     Такий пристрій, як кільце іммобілайзера, застосовується для радіопередачі даних з ключа на блок управління, розриваючи електронні ланцюги, коли потрібно, для блокування двигуна або системи подачі палива.

     Запчастини для будь-яких автомобілів можна купити в такому відмінному місці, як авторозбірка, яка має безліч деталей, що підходять застарілим і сучасним моделям машин.

     Увімкнути або вимкнути кільце іммобілайзера може лише власник автомобіля, який має електронний запрограмований ключ, що відповідає пристрою.

     Основні види ключів можуть бути такі:

  1. Змінний.
  2. Ідентифікаційний.
  3. Шифрований.

   Будь-який з них забезпечує відмінний та надійний захист, не дозволяючи зловмисникам викрадати автомобіль. Система дуже корисна і має небувалий попит, а встановлюється вже в більшості автомобілів ще із заводу.