Дисплей інформаційний

Інформаційний дисплей бортового комп'ютера

     Хочете поставити інформаційний дисплей у свою машину? Тоді ви прийшли на адресу! У цьому розділі представлені монітори для авто популярних марок. Вибирайте модель, що сподобалася, і користуйтеся із задоволенням.

     Інформаційний дисплей у транспортному засобі — не новинка. Це доступний вид техніки, який відрізняється різноманітними областями застосування. Поки цей пристрій не став предметом першої необхідності, але через прагнення комфорту багато автолюбителів почали відчувати необхідність цього приладу.

     Відмінні риси автомобільного монітора:

  1. • Стійкість до вібрації.
  2. • Живлення від мережі машини.
  3. • Великий діапазон робочих температур.
  4. • Можливість надійної та швидкої установки.

Різновиди автомобільних дисплеїв

     За місцем встановлення можна виділити такі автомобільні монітори:

  1. • На торпедо – встановлюють на приладовій дошці авто. Вони завжди ефектно виглядають у салоні.
  2. • Стельовий — можна встановлювати на мікроавтобуси, оскільки зображення на подібних моніторах добре видно всім пасажирам.
  3. • У підголовник — підходить для перегляду фільмів пасажирами заднього сидіння.

     У нашому асортименті представлені моделі з високою якістю зображення з підтримкою високої роздільної здатності. Монітори з роз'ємом CVBS ви можете підключити до багатьох джерел відео. Пам'ятайте, що вища ціна, тим більше мультимедійних можливостей автомобільного монітора.

    Для більш комфортного користування пристроєм ви завжди можете встановити бажаний рівень гучності звуку та налаштувати яскравість підсвічування екрану саме так, як потрібно вам. Налаштувати інформаційний дисплей вам не складе труднощів. У всіх автомобільних моніторів просте та інтуїтивне зрозуміле меню. За потреби ви завжди зможете скористатися інструкцією на упаковці.

    Слід своєчасно перевіряти стан запчастин транспортного засобу! Наш інтернет-магазин пропонує купити інформаційний дисплей за низькою вартістю. У нас ви знайдете оригінальні запчастини для будь-якої марки авто з чудовим співвідношенням ціни та якості!

     Ми пропонуємо замовити не тільки нові запасні частини, а й вживані. Придбати запчастини та комплектуючі для машини на розбиранні – правильне рішення, якщо ви хочете заощадити. Авторозбірка дозволить вам купити необхідні деталі високої якості за більш доступною вартістю.

    Якщо хочете отримати професійну консультацію – телефонуйте за вказаними номерами телефонів. Вдалих покупок!