Кондиціонер, опалення

Запчастини кондиціювання салону від інтернет-магазину “razborka-ua.com”

     Система охолодження та опалення автомобіля відіграє важливу роль у житті водіїв. Завдяки їй ви зможете відчути комфорт у поїздках за будь-якої погоди. Вона призначена для охолодження двигуна транспортного засобу, а також підтримки комфортних умов в салоні.

     Кондиціонер - це вже давно не розкіш, його може собі дозволити усі водії. Цей елемент авто є необхідною умовою для безпечного водіння. Вже давно встановлено, що їздити переважно при температурі 20-22°С. Якщо в салоні температура понад 30 ° С, то реакція людини уповільнюється, через що підвищується ризик появи непередбачених ситуацій на дорозі. Якщо вам набридло їздити в задушливому автомобілі, і ви турбуєтеся про свою безпеку, рекомендуємо придбати запчастини кондиціювання салону в нашому інтернет-магазині.

У нашому інтернет-магазині ви зможете придбати:

  1. Блок керування кондиціонером.
  2. Блок керування пічкою.
  3. Вентилятор кондиціонера.
  4. Вентилятор печі.
  5. Клапан кондиціонера.
  6. Компресор кондиціонера.
  7. Краник радіатора печі.
  8. Осушувач кондиціонера.
  9. Радіатор кондиціонера - інші елементи кондиціювання салону.

     Система кондиціювання, яка в даний час активно застосовується в салонах транспортних засобів, призначена для охолодження та очищення повітря в ньому. Деякі можуть підігріти його до бажаної температури.

   Необхідно своєчасно проводити діагностику системи кондиціювання, оскільки вона здатна працювати ідеально лише тоді, коли справно функціонують усі її елементи. Рекомендується це робити щонайменше раз на рік або кожні 20 тис. км пробігу вашої машини. Щоб не було проблем у роботі, потрібно регулярно проводити очищення пластин конденсату. Якщо сталася поломка хоча б одного елемента, то може відбутися зміна тиску, а це може призвести до пошкодження системи кондиціонування або двигуна.

Переваги покупки в інтернет-магазині “razborka-ua.com”

     Ми пропонуємо величезний асортимент в онлайн-каталозі розділу, де можна придбати всі необхідні запчастини кондиціювання салону. Вся представлена ​​продукція від популярних виробників має сертифікати якості та конкурентну ціну.

    Якщо у вас з'явилися складнощі при виборі, зверніться до наших менеджерів. Доставка здійснюється в будь-який вказаний регіон України надійним перевізником "Нова Пошта". Будьте впевнені, що ви отримаєте своє замовлення в найкоротші терміни.